Jak Češi vyplňují svůj volný čas?

Máte nadbytek volného času a nevíte, jak svůj volný čas využít? Ptáte se, co byste měli ve svém volném čase podniknout, jak svůj volný čas vyplnit? Inspirujte se třeba tím, co dělají ostatní Češi, kteří mají taktéž svého volného času víc, než by chtěli mít. Podívali jsme se na poslední průzkumy, které jasně mluví o tom, čím vším či jak vyplňují Češi svůj volný čas.

hliníkové profily

Chovatelé papoušků skládají voliéry

Mezi Čechy se najde stále více chovatelů papoušků jiného okřídleného ptactva. Nejvíce se chovají andulky, a to především kvůli jejich nenáročné péči. Pro mnohé jsou však atraktivnější exotičtější druhy, jako je papoušek kakadu nebo třeba žako. Jenže pro tyto druhy papoušků je už takřka nemožné najít vyhovující venkovní voliéru, a tak chovatelé okřídlených mazlíčků si venkovní voliéry staví z hliníkových profilů stavebnice Aluhobby. 

Tím se vlastně dostávají na malý okamžik do dětství, kdy jejich největší starostí bylo to, co zrovna ze stavebnice postaví. Nyní to vědí. 

Fotografujeme

Dalším velkým hobby nejednoho Čecha je fotografování. Mezi námi se najde stále více jedinců, kteří se rozhodli fotografovat vše, co jejich oko spatří. Fotografování je rozhodně skvělý koníček, které je možné také zpeněžit. Vždyť fotografie je možné prodávat v nejrůznějších fotobankách nebo je možné fotografovat rodiny, které stojí o zvěčnění konkrétního okamžiku. 

Sportujeme

Podle posledních průzkumů trávíme také svůj volný čas sportem. To je rozhodně skvělá zpráva, sport vede k pevnějšímu zdraví a spokojené mysli. K nejoblíbenějším sportům patří bezesporu běh, který je sportem zadarmo. Taktéž zájem roste o kolektivní sporty, jako je badminton nebo volejbal či tenis a squash. Kvůli rychlému hubnutí začíná řada Čechů preferovat před ostatními sporty také plavání nebo aerobik, při němž se spálí opravdu mnoho kalorií.