Výroba pergoly svépomocí

výrobu pergoly pomocí CNC strojů

Jestliže zvažujete renovaci zahrady kolem svého domu, jistě by se Vám vyplatilo pořídit si pergolu. Je možné ji sestavit si svépomocí, pokud si ji necháte vyrobit na CNC stroji. Pergolu je poté možné sestavit jako stavebnici. Nebo si můžete pergolu nechat sestavit na míru, přesně k domu. Získáte tak jistotu využití celého prostoru a to za výhodnou cenu.

Materiály na CNC pergoly jsou různé, používají se hranoly buď pilařské, nebo již vysušené, anebo lamelové. Ze stromů je nejčastěji používaný smrk, nebo borovice.

Stačí vyzvednout si připravený materiál a pergolu sestavit dle plánu

Pergolu je také možné vybrat již hotovou a zvolit podle výběru z katalogu. Další možností je vytvoření návrhu ve 3D-CAD/CAM softwaru, podle něhož se dřevo nařeže přesně dle zadaných rozměrů. Nebo si můžete vybrat pergolu z katalogu a nechat si ji upravit dle Vašich připomínek. Pak už si jen vyzvednete připravený materiál a pergolu si sestavíte. Všechny komponenty jsou vybaveny důležitými spoji pro montáž. Vše bude připraveno a ohoblováno podle Vašich údajů.

Pokud hledáte firmu, na výrobu pergoly pomocí CNC strojů, obraťte se s důvěrou na naší firmu LIGNO RICHTER, s.r.o. Díky CNC strojům docílíme přesného provedení tesařských spojů. Tím, že si budete sestavovat pergolu sami, ušetříte významnou částku za montáž. V balení budete mít nachystané montážní plány s přesně popsanými, očíslovanými prvky. Pro sestavení konstrukce je vhodné vybavit se obvyklým nářadím pro kutily. Vyberte si tak nejvhodnější možnou pergolu z naší nabídky, oslovte naše odborníky, kteří Vám poradí s její instalací. Můžete se tak těšit, že krásné letní dny a noci budete trávit se svými blízkými pod novou pergolou. Získáte také unikátní místo pro společné večeře při svíčkách.

LIGNO RICHTER, s.r.o.
Tišnovská Nová Ves 44
Brno venkov, 594 51
Telefon: 604 101 728
E-mail: ligno.richter@seznam.cz