Jarní nabídka kusových koberců

Rádi byste vyměnili koberec pod konferenčním stolkem v obývacím pokoji, avšak nevíte, kde jej pořídit? E-shop společnosti Vopi nabízí rozmanité možnosti ve vybavení domácnosti koberci.

Čas na nový kusový koberec

V portfoliu firmy Vopi objevíte, jak moderní kusové koberce, tak ty klasické. Neschází ani pestrá nabídka dětských koberců, nášlapů na schody či běhounů. Zkrátka veškeré kobercové vybavení najdete právě u Vopi. Na internetu i v různých katalozích s moderním vybavením domácností najdete celou řadu nejrůznějších tipů a rad, jak vybrat správný kusový koberec. Možná se může zdát, že se jedná o malou alchymii, avšak výběr nového koberce může být i skvělou zábavou. Nejprve je dobré si ujednotit, co vlastně od nového koberce očekáváte i jaké by měl plnit funkce. Před koupí koberce získejte představu o tom, kde bude koberec položen a jak ho budete používat. U každé místnosti je třeba volit koberec podle jiných kritérií. Cenu a kvalitu koberců ovlivňuje především druh používaného vlákna a konstrukce samotného vlasu. Ke snadnějšímu vyhledávání vysněného koberce můžete na internetových stránkách firmy Vopi použít konfigurátor. Ten www.vopi.cz/filtr/zeleny-koberec/Vám pomůže najít také vytoužený zelený koberec.

Kde koupit umělý travní koberec?

Trendem letošního jara a léta budou bezpochyby kvalitní umělé travní koberce. S ním snadno vytvoříte zeleň také na Vašem balkónu. Venkovní travní koberec je vhodný pro vytváření menších umělých travních povrchů. Cena tohoto venkovního koberce je více než příznivá. Hojně se používá rovněž k vytvoření zeleně na terase či v prostranství před chatou. Travní venkovní koberec byl vytvořen tak, aby v případě deště zvládl odvádět vodu. Současně znemožňuje vytváření velkých kaluží na jeho povrchu. Umělé travní koberce jsou skvělým módním doplňkem a pomohou zpříjemnit prostřednictví prostranství, kde rádi pobýváte, avšak skutečná tráva tam neroste.