Výhody plastových bazénů

Mít bazén na vlastní zahradě patří ke snům mnoha lidí, kteří touží trávit teplejší dny u vody, ale zároveň mimo přeplněná koupaliště. V současné době není problém si za dobrou cenu pořídit modely, které splňují vaše představy o vzhledu a nenáročné údržbě.

Výběr bazénu podle materiálu

Bazény se vyrábějí z několika typů materiálů. Dá se říct, že každý má své výhody a nevýhody. Sklolaminátové vynikají kvalitou a rychle se instalují, ale vyberete si jenom jisté druhy. Rovněž se obtížně realizují na nesnadno dostupných místech. Nabízí se v několika tvarech, barvách a s dobrou výbavou. U betonových lze počítat s dlouhou životností, individuálním tvarem, ale i s náročným instalováním, kdy se rozhodně nevyplatí slevit z vysokých nároků na provedení. Vysoké pořizovací náklady vás čekají, když se rozhodnete pro nerezové bazény, navíc jsou určeny jen na sladkou vodu. Jinak se jednoduše udržují, nechybí jim strukturální pevnost, různé tvary a dlouhá životnost. Plastové bazény se dají pořídit za nízké ceny a používání se dočkáte také za velmi krátký čas.

Bazénové sety s akční nabídkou

U plastových bazénů záleží na kvalitě provedení, proto vsaďte na ověřené výrobce. K plusům určitě patří zhotovení pomocí nejmodernější svařovací techniky a ze speciálního polypropylenu, který odolává mrazům a přímému slunečnímu záření. Oblíbenou variantou je namontování společně se zastřešením a s kompletním příslušenstvím. Vy si můžete zvolit speciální bazény akce, které vám umožní získat sety s dárky zdarma. Pokud provedete objednávku do konce června 2019, získáte k zdarma k bazénovému setu dopravu po naší republice, tepelnou izolaci dna, filtrační písek, kompletní vysavač bazénu DE LUX a tester bazénové vody. Nabízí se několik druhů setů o různých cenách. Jestliže máte jinou představu o kompletní sadě bazénu, lze ji upravit podle vašeho přání.