Vyzkoušejte služby cloudu s fotopastí ScoutGuard MG984-30mHD

Přemýšlíte nad řešením pro ostrahu vašeho majetku nebo sledování zvěře? Vyzkoušejte fotopast. Model ScoutGuard MG984-30mHD nově podporuje cloud a ušetří vám spoustu času i starostí s nastavováním.

Model ScoutGuard MG984

Seznamte se s cloudem

Výrobce nově nabízí službu cloudu u fotopasti ScoutGuard MG984-30mHD. Cloud přitom nese označení Molnus a na první pohled jej poznáte podle typického obrázku usmívajícího se mraku. Tato služba vám přitom výrazně usnadní obsluhu přístroje. Pohodlně díky němu fotopast nastavíte, a to navíc za minimum času.

V čem spočívají hlavní výhody úložiště?

Díky této službě se již nebudete muset potýkat s případnými problémy na straně vašeho poskytovatele e-mailových služeb. Prostřednictvím tohoto úložiště lze například měnit nastavení fotopasti na dálku, prohlížet si galerii pořízených snímků a vyžádat si fotografii.

Pravděpodobně vůbec největší výhoda cloudu spočívá v tom, že k němu máte přístup kdykoliv a kdekoliv – stačí jen mít internetové připojení. Snímky tak můžete pohodlně zkontrolovat například na dovolené a v rychlosti se přesvědčit, že je doma všechno v pořádku.

ScoutGuard MG984-30mHD: Perfektní fotopast za rozumnou cenu

Jestliže vás možnost cloudu zaujala, rozhodně zvažte pořízení fotopasti ScoutGuard MG984-30mHD. V současné době se jedná o absolutní špičku na trhu, která vám ušetří trápení s jejím nastavováním. Pyšní se podporou 4G LTE sítí s možností odesílání obrázků a videí ve vysokém rozlišení.

A pozadu nezůstává ani noční režim. Model pracuje s vysoce svítivými neviditelnými infra diodami, které mají vlnovou délku 940 nm. Fotopast díky nim pořizuje kvalitní noční záznamy, se kterými lze pachatele rozeznat až do vzdálenosti 15 metrů.

Navíc používá pokročilou technologii BolyRaw, která klade velký důraz na kvalitu záznamu a vykreslení veškerých detailů.

Pro více informací ze světa fotopastí navštivte web www.eshop-fotopasti.cz.