Dětské hřiště na zahradě? Co bychom pro děti neudělali!

Děti, které vyrůstají v rodinném domě, mají jednu velkou výhodu oproti těm, které žiji se svými rodiči v bytě. Mohou si totiž kdykoliv vyběhnout ven na zahradu a hrát si! Děti z bytu jsou odkázány na nás dospělé, až s nimi půjdeme na hřiště, aby se mohly pořádně vyblbnout. A nám ani nic jiného nezbývá.

dětské domečky

Že sice máte zahradu, ale vaše děti tam moc nechodí? Pokud má váš rodinný dům nebo chalupa alespoň malý pozemek, není nic jednoduššího než dětem přímo na něm malé hřiště vybudovat. Nebojte se, nemusí se jednat o kdovíjak složité a obrovské konstrukce. Představujeme vám několik prvků, které dětem k zabavení bohatě postačí a uvidíte, že se ven jenom pohrnou.

Houpačky, nebo skluzavky? Zeptejte se dětí!

Těžko říct, co z toho děti mají raději! Houpačky jsou ale podle všeho v každém případě sázkou na jistotu. Můžete je umístit klidně na strom nebo na houpací sestavu. Nabízí se houpačky dřevěné pro ty úplně nejmenší nebo plastové v různých tvarech pro děti starší. Jejich výhodou je také jejich nízká cena a jednoduchá montáž.

Velkou zábavu dětem přinesou i skluzavky, které jsou z plastu a nabízí se v různých barvách. Musíte si k nim pořídit i žebřík, pokud však nemáte v úmyslu pořídit dětem rovnou miniaturní dětské hřiště, tzv. sestavu s prolézačkami, výše zmíněnou skluzavkou, dětským domečkem a třeba i tou houpačkou.

Hřiště na zahradě je snem každého dítěte

Tato „domácí dětská hřiště“ se v posledních letech stávají hitem a není se čemu divit. Kdo z nás by si to jako malý nepřál mít všechny tyto úžasné věci na zahradě jenom pro sebe? Je to jako sen, který se stane skutečností. Tak ho svým dětem splňte! Na výběr máte z mnoha druhů s různým příslušenstvím, mezi kterým najdete dětské domečky a dokonce i umělou horolezeckou stěnu, provazový žebřík nebo šplhací lano!