Grilování s létem nekončí!

Léto plné oslav, posezení na zahradě a opékání buřtů, křupavých křidélek, steaků, zeleniny a ryb – k tomu vůně dřeva, uhlí, chutné omáčky, dobré pití a především přátelé a rodina. Přesně takové je léto v českých rodinách. S posledními letními paprsky ale grilování končit nemusí! Vychutnejte si ho po celý rok třeba v kuchyni, obýváku nebo zimní zahradě.

gril

Grily Weber – špičková kvalita

Před nákupem grilu se rozhodněte mezi grilem plynovým, elektrickým nebo modelem na dřevěné uhlí. Každý typ má své výhody a záleží pouze na vás, zda je pro vás důležitější praktičnost či sázíte spíše na tradiční používání. Jestliže chcete svému grilování dodat punc originality, vsaďte na gril Weber, který je známý nejen svým neotřelým designem, ale také vychytanými vlastnostmi a kvalitním zpracováním. Plynový gril znamená především nulové starosti s přípravami, protože nemusíte chystat dřevo ani uhlí na gril. Grilování na elektrickém grilu potěší nejen vyznavače zdravého životního stylu, ale také všechny, kteří si rádi připraví nějakou dobrou večeři i oběd kdykoliv během roku. Praktické elektrické grily doplňuje topná spirála, která svým výkonem stačí svým konkurentům.

Nejen pro profesionální kuchaře

Značka Weber patří mezi špičkové produkty na trhu a kromě jedinečných grilů představuje svým zákazníkům rovněž vysoce odolné příslušenství, díky němuž vás bude grilování nejen bavit, ale také profesionálně vypadat. Co vám tedy nesmí chybět? Pro přípravu a úpravu masa si pořiďte náčiní a kleště, kterými maso jednoduše uchopíte, vyjmete nebo otočíte. Ke grilování přidejte ještě nádobí, rošty, grilovací desky anebo speciální příslušenství pro přípravu ryb, špízů či pizzy.

Grilování si zamilujete i během zimních večerů, třeba ve vaší zimní zahradě, protože sníh spolu s ohněm vytváří luxusní atmosféru. Když byste chtěli pořídit něco originálního, co vám bude opravdu závidět každá návštěva, investujte do ohniště, které je přenosné, odolné a zároveň nabízí všestranné využití pro domácí vaření.