Poznejte klidné bydlení u Divoké Šárky

bydleni-liboc.cz
bydleni-liboc.cz

V Praze 6 Liboci vyroste nový moderní bytový dům, který osloví všechny zájemce o moderní bydlení v klidném prostředí v těsné blízkosti přírody. Developerský projekt s názvem Bydlení Liboc vyroste poblíž přírodní rezervace Divoká Šárka. Byty budou k nastěhování v dubnu 2015, v prodeji jsou však nabízeny již nyní.

Byty

V rámci projektu Bydlení Liboc vyroste moderní čtyřpodlažní architektonicky zajímavý bytový dům se 16ti bytovými jednotkami. V nabídce naleznete všechny typy bytů v dispozicích od 1+kk až po 4+kk od 31 m² až po 105 m², dispozice bytu je řešena velmi promyšleně s ohledem na požadavky moderního bydlení, součástí větších bytů je také praktická technická místnost či komora.

Ke každému bytu náleží balkon či terasa o rozloze 3-5 m², byty v přízemí jsou rozšířeny o předzahrádku s rozlohou 15 nebo 27 m². Několik bytů je již prodáno, některé jsou zarezervovány a v nabídce zbývá ještě 9 volných bytů ve všech vyjmenovaných dispozicích. Zašlete na vás kontakt pro aktuální stav.

Lokalita

Umístění bytového komplexu nabízí jeho obyvatelům výhody klidného bydlení v dosahu přírody, zároveň také kompletní občanskou vybavenost.

Nespornou výhodou je bezprostřední blízkost rozsáhlé přírodní rezervace Divoká Šárka, která skýtá možnost procházek s jedinečnými pohledy na nádhernou přírodní scenérii. Divokou Šárku ocení i příznivci běhání a dalších rekreačních aktivit. K procházkám i pobytu s dětmi je vhodná také nedaleká obora Hvězda, kde se nachází zajímavá naučná stezka i dětské hřistě.

Nejen v horkém létě oceníte blízkost Pražany oblíbené vodní nádrže Džbán s možností koupání a vodních sportů. V zimním období láká vodní plocha také k bruslení.

Mladé páry i rodiny s malými dětmi jistě ocení mateřskou a základní školu, které se nachází pouhých 350 m od bytového komplexu. Nemusíte tak vaše děti vozit do školy a ušetříte čas.

Další občanská vybavenost je také v dosahu. K nákupům můžete využít 2,5 km vzdálené, autem snadno dostupné, obchodní centrum Šestka. V okolí najdete i řadu dalších obchůdků či příjemných restaurací a barů.

Doprava

Objekt je šťastně situován i z pohledu dopravní dostupnosti. V těsné blízkosti bytového komplexu se nachází autobusová zastávka Divoká Šárka, nedaleko naleznete také tramvajovou zastávku stejného jména. Ze zastávky Divoká Šárka se během 10 minut dopravíte na stanici metra A – Dejvická. Do centra města Prahy se dostanete během 25-30 minut.

Na počátku roku 2015 bude dopravní situace díky prodloužení trasy metra A ještě pohodlnější. Ze zastávky Divoká Šárka se za tři minuty přepravíte na novou stanici metra A – Nádraží Veleslavín a cesta do centra města se tak ještě urychlí.

Pohodlné a rychlé cestování osobním automobilem i mimo Prahu zajišťuje pět minut jízdy vzdálený Pražský okruh.

Přečtěte si více o projektu na oficiálních stránkách.