Pojďte se sklouznout na tři metry

Víte, co nejvíce baví děti? Návštěva na hřišti, kde si mohou nejen pohrát na pískovišti, ale především se sklouznout! A proč byste chodili na hřiště, když lze mít parádní skluzavku doma na zahradě, popřípadě přímo v dětském pokoji? V různých provedeních a délkách můžete nakupovat dětské klouzačky a mít jistotu, že vaše děti si hrají bezpečně a navíc na certifikovaných herních prvcích.

Skluzavka pro děti

Pět barev v různých velikostech

Skluzavka pro děti nesmí chybět ani u vás doma. Je vhodná pro malé i větší děti, vyrobena z vysoce kvalitního, odolného a stálobarevného plastu. Všechny nabízené dětské klouzačky jsou dostupné skladem a dodány do jednoho dne při objednání do dvanácti hodin předchozího dne. Na výběr máte nejen celou řadu velikostí a provedení, ale také pět hravých a veselých barev. Velmi oblíbené mezi dětskými zákazníky jsou dětské skluzavky 3 metry. Jsou ideálním kompromisem na zahradu.

Pokud nevíte, jak ukončit dojezd pro skluzavku, zkuste jednoduché a efektivní řešení. Někomu vyhovuje obyčejný trávník, pro jiné je to právě pískoviště, kde skončí skotačící děti. Pro odvážné se pak nabízí třeba dojezd do bazénku s vodou či balónky. Rozhodně si ale můžete být jisti, že zábavu mají děti na dlouhou dobu a budou se bavit, smát a radovat díky obyčejné skluzavce dlouhé hodiny.

Skluzavky dle platné normy pro hračky

Dětská skluzavka 3m je certifikovaná a bezpečná. Díky široké nabídce a výběru modelů klouzaček najdete tu pravou i pro svou ratolest. Montáž je velmi snadná, a kdybyste potřebovali odbornou pomoc, neváhejte se ozvat. Výrobce se snaží udělat maximum pro úsměv na dětských tvářích a zároveň jim zajistit bezpečnou možnost trávení volného času venku. Kromě dětské skluzavky 3m pořídíte též hřiště a další přídavné moduly pro hřiště, stejně tak pískoviště, zahradní domečky a houpačky pro nekonečné hry a rozvoj dětské fantazie. Herní prvky na zahradu navíc podporují rozvoj dětské motoriky a naučí děti trávit čas na čerstvém vzduchu, ne pouze u televize či počítače.