Kompletní vybavení pro úspěšnou stavbu terasy

Jaro se o slovo hlásí plnými doušky a vy se už určitě také nemůžete dočkat, až vyměníte stůl u radiátoru v kuchyni za pohodlné křeslo přímo na sluníčku. Jak by se vám líbilo letos zvelebit svůj dům či chalupu o novou terasu? Místo, kde vám bude dobře chutnat nejen odpolední káva, ale kde si užijí spoustu zábavy i vaše děti nebo budete moci grilovat, když venku zrovna bude pršet. Terasa je zajisté báječnou investicí do nemovitosti, a pokud si ji necháte vyrobit z prémiových materiálů, poslouží vám dlouhé roky.

rektifikační terče

Vše u jednoho specialisty

Rozhodnete-li se pro vlastní výrobu, pomůže vám špičkové vybavení od gardina.cz. Zde najdete vše potřebné pro úspěšnou stavbu terasy. Odborník vám nabízí šikovného rádce v praktickém e-booku, díky němuž neopomenete žádnou podstatnou část své nové terasy. Myslí na sebemenší detail a slibuje jednoduchou a přitom vysoce kvalitní práci. Chytrý rádce vám odpoví na otázky, z jakého materiálu terasu postavit, zda je ideální dřevo, plast či dlažba a zda ji zvládnete hravě sami nebo snad budete muset platit firmu. Jestliže jste zruční, umíte vzít za práci a rádi se naučíte něco nového, zvládnete si terasu určitě postavit sami. Pomůže vám s tím vybavení od gardina.cz, jež nabízí samotná terasová prkna i kompletní příslušenství.

Promyšleno do sebemenšího detailu

Začněte výběrem vrutů. V nabídce najdete nerezové vruty určené pro stavbu teras. Důležité je vybrat vruty vhodné pro různá dřevěná prkna, protože budete potřebovat jiné vruty do exotických dřevin či severských odrůd dřeva. Kvalitní nerezové vruty nepoškodí dřevo ani nesníží jeho životnost. Samozřejmě budete potřebovat distanční podložky, ty vám ušetří práci a ochrání dřevo na místech, kde se obvykle drží vlhkost. Díky speciální ventilaci umožňují podložky dřevo po namočení nechat osychat a tím významně zjednodušují montáž a drží prkno s hranoly pevně přitisknuté k sobě. Nesmíme zapomenout samozřejmě též na rektifikační terče, jež garantují stoprocentně rovný podklad pro stavbu terasy a pomohou, když je nutné dorovnat sklon. Stačí si vybrat velikost a určit, zda terče půjdou pod dřevěnou terasu nebo dlažbu. A pustit se do práce.