Fotopast FOXcam 4G LTE nově podporuje dobíjecí baterie

Hledáte řešení pro sledování vašeho majetku nebo monitorování zvěře? Skvělým řešením je fotopast FOXcam 4G LTE, která nyní nově podporuje dobíjecí baterie. V čem spočívají výhody tohoto řešení?

fotopasti FOXcam 4G LTE

Každý typ baterie má své výhody a nevýhody

V současné době se možnosti pro napájení fotopastí neustále vyvíjí. Například pro alkalické baterie je charakteristická malá výdrž. U dobíjecích baterií se zase setkáte s menším napětím. U lithiových AA baterií je třeba obecně počítat s vysokou cenou a faktem, že jsou pouze na jedno použití. Solární panely jsou zase poměrně nápadné a v zimě nepříliš efektivní.

Dejte šanci dobíjecím lithiovým bateriím

Ve fotopasti FOXcam 4G LTE můžete nově používat dobíjecí lithiové baterie Li-Ion 18650 nebo 21700. Jedná se o baterie, které pravděpodobně velmi dobře znáte. Používají se totiž například v nejrůznějších vysavačích a aku vrtačkách. Ve fotopastech přitom dosahují velmi vysoké výdrže. 

Pro model FOXcam 4G LTE v nedávné době vznikl speciální zásobník, který je určený právě pro tento typ baterií. Umístit do něj můžete 3 baterie, které lze zakoupit v různých kapacitách. S vyšší kapacitou baterie je přitom pochopitelně spojena delší výdrž fotopasti. 

Výdrž fotopasti na baterie

Zajímá vás, jak dlouho taková fotopast na baterie vydrží? Pokud použijete slabší baterie 18650, dokáže FOXcam 4G LTE přenést více než 1 400 fotografií. V případě silnějších baterií poté dosáhnete až na 2 000 snímků

Tyto baterie lze dobíjet. Pokud si koupíte náhradní sadu, můžete je navíc při procházce k fotopasti neustále měnit.

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.