Dokonalý efekt obkladového kamene

Pracujete na zušlechťování svého interiéru bytu či domu? Neopomíjejte ani fasádu, která může z obyčejné chaty, chalupy, garáže nebo staršího domku udělat luxusní nemovitost! Vsaďte na kámen, který patří mezi žhavé tipy pro obklad fasád. Vybírat můžete styl, barvu i rozměry přesně podle svých představ. Neváhejte použít přírodní kámen okolo jezírek, na zídky, pergoly, ploty, garáže i okolo krbu. Překvapí vás svým rozmanitým použitím i luxusním vzhledem!

obkladový kámen

Kámen – návrat k přírodě

Kameninové obklady jsou vděčné zejména všestranným využitím v interiéru i exteriéru a získají si vás také odolnými vlastnostmi s mnoha benefity. Jejich jednoduchou instalaci doplňuje životnost, stálobarevnost a odolnost vůči okolním vlivům. Obklady jsou navíc mrazuvzdorné, takže se nemusíte obávat, že by obkladové pásky na fasádu upadly nebo popraskaly. Zároveň jsou kamenné obklady velmi lehké, takže nezatěžují pokládanou plochu a můžete je pohodlně použít i pro obklad sádrokartonových i betonových zdí.

Přírodní kámen si zamilujete!

Na trhu jsou k dostání obklady z přírodního kamene i věrné imitace, u kterých existuje širší výběr barev. Obkladový kámen dokáže ozvláštnit každý domov – ať už byt, interiér nebo exteriér domu či zahrady. Pomocí obkladu dodáte přírodní vzhled zídkám, zdím, stěnám, jezírku či třeba krbu. Využití kamene vás překvapí a dopomůže vám k vytvoření harmonického domova. Kámen sladíte rovněž s dřevěnými či skleněnými prvky a se správným citem vznikne luxusní kombinace vyjadřující návrat k přírodě a použití špičkových materiálů pro svěží domov.

Další nespornou výhodou těchto obkladů je jednoduchá manipulace a instalace, kterou zvládne i zapálený kutil. I váš postarší plot, garáž, vchod, schody, zábradlí, pergola nebo zahradní prvky získají nový styl rychle, přesně podle vašich představ a za zlomek ceny!