Jak vymalovat byt rychle a bez námahy? Pomocí metody Airless

wikipedia.org
wikipedia.org

Také vás děsí představa, že když se pustíte do malování vašeho rodinného domu, zabere to minimálně jeden týden, a to i ve chvíli, kdy vám bude k dispozici kvalitní malířská firma? Pak vězte, že se práce dají v určitých případech výrazně urychlit.

Pokud máte doma velké stěny, je zbytečné se do jejich malování pouštět pomocí klasického válečku či dokonce štětce. Využít se totiž dá moderní Airless metoda. Tu používají například Malíři Plzeň z firmy AC Malířství.

Výhody Airless metody

Airless metoda využívá speciální přístroj, který dokáže nanášet nátěr na velké množství plochy během chvilky, a to díky využití vysokého tlaku. Stříkáním nátěru tímto způsobem se dají hravě vymalovat desítky metrů čtverečních za pár desítek minut. Běžnou metodou byste nad prací strávili několikanásobně delší dobu.

Airless spraying nejde využít vždy

Pro malování pokojů v Plzni využívá zmíněné AC Malířství samozřejmě i tradiční metody. Ne vždy je totiž Airless spraying vhodný. Jak jsem zmínil, dá se využít spíše u větších ploch. V malých pokojích se tak i nadále musí vzít klasický váleček a štětec.

Pozvěte si na práci odborníky

I tak se ale vyplatí pozvat si profesionální malíře. Díky svým znalostem a zkušenostem dokážou práci odvést rychle a kvalitně. Pokud se naopak do malování pustíte sami, snadno se může stát, že nátěr pokazíte a budete jej muset zopakovat. To vás samozřejmě bude stát další peníze, které dáte za nákup nových barev. Takže se malování od profíků v konečném důsledku může vlastně vyplatit i z finančního hlediska, nejen z toho časového.

Zda je u vás možná moderní Airless metoda, nebo bude vhodnější tradiční metoda malování, vám poradí sami Malíři Plzeň z AC Malířství. Svoji činnost vykonávají v celém Plzeňském kraji. Stačí se jim ozvat na telefonní číslo 775 215 502, případně vyplnit kontaktní formulář na webové stránce firmy, po jehož odeslání se vám ozve některý ze zástupců malířství.