Zahradní nářadí vám ulehčí práci

Relaxaci na zahradě se nic nevyrovná, ale každému je jasné, že nádherné prostředí nevznikne samo od sebe, když tu stále něco roste všemi směry. Pravidelnou péči o zahradu vám usnadní výkonní pomocníci.

robotické sekačky

Sekání trávy je hračka

Věřte tomu, nebo ne, ale v současnosti může být sekání trávy nesmírně zábavné, protože tu nejtěžší práci za vás odvedou robotické sekačky Husqvarna. Mohou se chlubit motory s vysokou výkonností, takže je nezaskočí ani dlouhá pracovní doba. Určitě oceníte, že můžete nastavit výšku sečení, opečovávat i členité a náročné terény, zachycovat do objemného koše trávu, větvičky i listí. Vybrat si lze z několika modelů, výběr se může odvíjet například od velikosti vašeho pozemku. Dokonce si můžete pořídit automatickou sekačku, která se kompletně postará o vše za vás. Pojezd sekačky umí hned zareagovat na překážky.

Aku výrobky Husqvarna se rovněž dobře postarají o zefektivnění práce, navíc s větším ohledem na životní prostředí. Tichý chod, jednoduchá manipulace a snížené vibrace během práce, to jsou některé z předností. Akumulátorové nářadí obsahuje dobíjecí článek, který se rovná využití stroje pro jednu benzínovou nádrž. Mohou se využívat i dvě baterie, přičemž jedna zajistí pohon zařízení a druhá se dobíjí. Odpadne vám zdržování s doplňováním paliva.

Péče o stromy a keře

Stromy a keře v zahradě se neobejdou bez prořezů a úpravy vzhledu. Řetězové pily Husqvarna jsou šetrné k životnímu prostředí, snadno se ovládají a konstrukce zohledňuje přísné bezpečnostní podmínky. Můžete si vybírat z několika variant, přičemž si uvědomte, jestli budete pilu používat na zpracování topiva, na sezónní údržbu či pro profesionální těžbu dřeva. Křovinořezy Husqvarna se pyšní dobrým ergonomickým tvarem, aby se dalo pracovat pohodlně dlouho. Ochranný kryt se stará o odvádění sekané trávy, kamínků a větviček od obsluhy, čímž nedochází ke zbytečným zraněním.