Kdo je pojištěn, není překvapen…

Stačí jen chvilka a všechno v životě může být klidně úplně jinak. Přesně o tom jsou náhody, které nás mnohdy nepotěší – a někdy se dají řešit bohužel i dosti obtížným způsobem. Nicméně, v každém případě, řešení vyžadují, a to, pokud možno urgentní. Pokud je sjednaná odpovídající pojistná ochrana, není důvod k obavám. Když ale podobná smlouva neexistuje, bohužel bude řešení i na vaší peněžence. A dá se očekávat, že nebude právě z nejlevnějších, spíše může jít klidně i o statisíce.

pojištění rodinného domu

Rodinný dům potřebuje pojistnou ochranu jako sůl

Zrovna jste dostavěli své budoucí rodinné sídlo? Nebo jste ještě ve fázi výstavby? Nevadí, v obou případech lze dohodnout smlouvu, která ochrání budoucí rizika – pojištění rodinného domu je dnes možné i přes internet, a to bez zbytečných oklik a jednání, pročítání dlouhých smluv a dalších věcí, co nás připravují spíše o čas. K osobním schůzkám přeci není důvod, zvláště pokud online řešení celý proces výrazně zkrátí a usnadní. A o to přeci jde především, že?

pojištění proti blbosti

Komplexní řešení i pro cesty do zahraničí

Vše pod jednou smlouvou – pojištění proti blbosti je dnes velmi oblíbenou záležitostí. A jistě není divu, protože pomůže řešit řadu neobvyklých situací, které mohou přijít v každodenním životě snad naprosto kdykoliv. Kompletní ochrana pro všechny členy rodiny, bez spoluúčasti na škodě. A také, co je možná nejdůležitější, půjde o pojistnou ochranu s celosvětovou platností. Můžete tedy vyrazit na cesty bez obav z toho, co se může ještě přihodit. Rozbité elektro v obchodě nebo jiná nepříjemnost najdou řešení obratem – zaplatí se zkrátka z pojistky. 

Mimochodem, říká vám něco rozdíl mezi pojištěním domácnosti a nemovitosti? Možná vám tyto dva pojmy splývají v jeden, ale pozor, opak je pravdou!