Chytré řešení pro zastřešení ploch

Představte si, že by vaše podnikatelské aktivity již nemuselo omezovat počasí. Jak by se vám líbilo, kdybyste získali rychle a levně zastřešení pro jakékoliv plochy? Teď máte skvělou příležitost vyzkoušet plachtové haly, které nabízí ekonomické řešení pro malé i velké podnikatele.

Nejvyšší kvalita použitých tkanin

Textilní haly jsou známé především jednoduchou a lehce složitelnou konstrukcí. Ta je tvořena ze systému ocelových příhradových rámů, které jsou vzájemně propojeny fixačními ztužidly. Konstrukci lze jednoduše složit i demontovat, protože se se všemi díly rychle a dobře pracuje, a vy tak můžete použít zastřešení pro jinou plochu, kdykoliv potřebujete.

Důraz je kladen také na použití vysoce kvalitní pokrývkové textilie. Odolná nánosová PES tkanina splňuje normu a spadá do kategorie těžko hořlavých stavebních materiálů. Její důkladné zpracování zaručuje dlouhou životnost, stálobarevnost a díky moderním technologiím můžete využít také výběr z mnoha barev nebo vlastní, cenově výhodný, potisk.

Benefity plachtových hal

Textilní hala slibuje kromě nízkých nákladů na pořízení i další výhody. Zaručeně oceníte téměř nulové provozní náklady, protože takto řešené haly nevyžadují prakticky žádnou údržbu. Rozhodující je v mnoha ohledech rovněž rychlost výstavby. Nepotřebujete žádné nové základy, textilní haly se dají vystavět na stávajícím povrchu. Kromě běžných rozměrů si můžete nechat vytvořit plachtovou halu přesně na míru, podle vašich požadavků a jednoduše ji kdykoliv demontovat nebo propojit s jinou budovou a lze je mezi sebou také rozšiřovat.

Uplatnění najdou textilní haly opravdu u každého typu podnikání. S velkým úspěchem je využívají například společnosti Geosan Ostrava, Vlamax Bystřice nebo Thimm Service v Chotětově. Na Slovensku v Lozornu svou plachtovou halu využívá firma Integry Automotive.