Zahradní nábytek v moderním pojetí vás osloví 

Uvažujete o tom, že si na zahradu pořídíte pergolu, ale nejste si jisti, zda bude možné vybrat pod ní vhodný nábytek? Jestliže máte obavu z toho, že si na zahradu přinesete nevkus, a tak celý její ráz pokazíte, pak jste na omylu. Moderní zahradní nábytek je dnes docela o něčem jiném

Moderní zahradní nábytek

  • Už to nejsou jen lehké plastové židle, kterým se lámaly nohy, sotva se na ně člověk jen podíval. 
  • Současný zahradní nábytek má mnoho podob a také je na něj používána celá řada různých materiálů. 

Svou zahradu nebo pergolu si tak můžete doslova ozdobit podle svého vkusu a podle celkového rázu celého okolí. Pokud si chcete vytvořit romantické zákoutí, pak může být vaším společníkem například zahradní parková lavička v kombinaci dřevo/kov. Pro letní pohodu je ideálním řešením zahradní lehátko, které je polohovatelné. Vaše zasloužené lenošení vám může ještě více zpříjemnit závěsná houpací síť. 

zahradní lehátko

Nic nebude nikde překážet a místa bude přesto dost

Jestliže máte v úmyslu vybrat si nábytek, u kterého (a na kterém) budete moci relaxovat a také se pohodlně najíst, pak zjistíte, že je současným trendem opět dřevo. A to dřevěný masiv. Z tohoto materiálu si můžete tak vybrat svůj nábytek ve stylu retro i takový, který bude splňovat i ty nejnáročnější designové požadavky. 

  • Zahradní stoly jsou řešeny i velice prakticky. 
  • Mohou se jednoduše rozložit a přijmout tak k dobrému jídlu nebo pohodovému posezení více osob.
  • Zahradní párty tedy může začít kdykoliv, kdy si ti budete přát. 

Zahradní židle se dají také řešit několika možnými konstrukčními variantami. Pokud by v době, kdy by byl koutek určený pro zahradní pohodu nevyužitý, nábytek tak trochu překážel, pak zvolte skládací křesla. Jednoduchým způsobem je prostě sklapnete a uklidíte tam, kde počkají na další příjemné chvíle strávené v pohodové náruči vaší zahrádky nebo i terasy.