Na sníh hrablo? Sněhové frézy šetří čas i tělo!

Nejstudenější roční období klepe na dveře, a zatímco děti se radují, většina dospělých již s takovým optimismem zimu nevítá. Skvělé možnosti, které nám kombinace sněhu a ledu nabízí, jako jsou lyžování nebo bruslení, i další, nejen vánoční radovánky, totiž každoročně velice spolehlivě umlčí nutnost odklízení sněhu.

Rozespalí se vyvalíte z vyhřáté postele a při pohledu z okna schytáte nepříjemný šok: přes noc totiž té „bílé parády“ venku napadlo třicet centimetrů, a vy tak musíte celý vjezd od garáže v rychlosti vyházet. Dnes již dostupnou alternativu však nabízejí sněhové frézy, které nenachází upotřebení pouze na obecních chodnících a v areálech firem, ale rovněž čistí prostory kolem rodinných domů.

Více znamená méně

Jako každé jiné zboží, které nepořizujeme na jednu sezónu, musí námi vybraná fréza na sníh nabízet co nejvyšší míru spolehlivosti, kvality a samozřejmě i příznivé ceny. Kvalitní motorová fréza vás v konečném součtu zpravidla vyjde levněji, než laciný stroj, který však bude většinu času postávat v servisu, zatímco vy budete sníh vyhazovat hrablem.

Sněhové frézy Honda: Vysoká kvalita za rozumné peníze

Zákazníky oblíbené sněhové frézy vyrábí a prodává japonská společnost Honda, která se již téměř 70 let zabývá vývojem špičkových automobilů a motorek. V posledních letech tyto těžce nabyté zkušenosti přenáší právě do vývoje benzínových čtyřtaktních fréz.

Zbraň na zamrzlý sníh, šetrné vůči podkladu

V nabídce Hondy nalezneme jak kolové frézy pro užití kolem domů, obchodů či v menších areálech, tak i pásové frézy, kterými vezmete zavděk i v náročném, prudce svahovitém horském terénu. Veškeré stroje přitom disponují šneky z kvalitních materiálů, které si jednak hravě poradí i se zmrzlým sněhem, a jednak jsou šetrné vůči podkladu. Poškození asfaltu, betonu ani zámkové dlažby tak nehrozí.

Zapomeňte na žhavení, od toho je tu Easy Start

Příjemným benefitem, pro který si Honda získala přízeň nejednoho klienta, je inovativní funkce Easy Start, v překladu tedy „jednoduchý start“. Tento systém umožňuje nastartování benzínové frézy i za velice chladných podmínek.