Ideální čas pro pořízení soukromého koupaliště

Možná máte dojem, že léto pomalu končí a vy si sporadicky vychutnáváte poslední momenty ve vodě. To ale nemusíte! Právě nyní pořídíte velmi výhodně různé bazény do země. Zapuštěné bazény mají mnoho pozitiv a dají se využívat téměř po celý rok. Zapomeňte na plastový bazén nad zem, raději chtějte kvalitu a luxusní provedení, jež vám poslouží dlouhé roky. Výroba bazénů od předních výrobců probíhá pod přísnými kontrolami a garantuje využití prémiových materiálů. Od nynějška může nový bazén zdobit také vaši zahradu!

 bazény do země

Snadný vstup do vody pro děti i starší osoby

Potřebujete-li do vody bezpečně dostat děti či starší osoby s horší pohyblivostí, nadchne vás bazén zapuštěný do země. Jeho realizace je velmi jednoduchá a komplentně zajišťována společností. Vybrat si můžete cenově dostupné plastové bazény či luxusní provedení, přičemž u obou variant se nabízí praktické bazénové zastřešení. Díky tomu se koupací sezóna prodlouží až na šest měsíců! Zastřešení funguje zároveň jako ochranný prvek před malými dětmi, domácími mazlíčky a zároveň výrazně snižuje dopad hmyzu na vodní hladinu. U specialisty Rentmil na stránce www.rentmil.cz naleznete široký výběr tvarů, barev i velikostí přesně podle svých potřeb, takže svůj vysněný bazén si vyberou majitelé malých zahrad i svažitého terénu.

Kreativitě se meze nekladou

Investujte do nového bazénu a zajistěte si koupání více než 6 měsíců v roce! Rentmil nabízí typové bazény i bazény na míru. Rozhodnete-li se pro první variantu, máte na výběr z celé řady plastových bazénů německého standardu. Tento plast je odolný vůči UV záření i povětrnostním vlivům či mechanickému poškození. Speciální plast je navržen tak, aby mu nevadila chemie důležitá pro dezinfekci vody, a zároveň slibuje celou řadu tvarů. Díky tomu si můžete vybrat cenově dostupný bazén ve vynikajícím poměru ceny a kvality. Což je u jiných, sklolaminátových bazénů s fóliemi obtížnější. Prodlužte si léto a splňte si sen s nabídkou bazénů od Rentmil!