Swim Spa: Relaxace i plavání za každého počasí

Zejména v dnešních chladnějších dnech každý z nás jistě ocení relaxaci i plavání v teplé vodě. Tento způsob využití volných chvil podpoří naše zdraví. Pomůže totiž nejen uvolnit každodenně namáhané svaly, a zbavit se tak nepříjemných bolestí zad, ale efektivně bojuje také s nespavostí a psychickým napětím. 

Zaplavat si po náročném dni v teplé vodě nezávisle na počasí a ročním období, užít si vodní radovánky s dětmi nebo si dopřát příjemnou hydromasáž je nyní možné přímo na vaší zahradě. Termální bazény jsou v České republice stále oblíbenější a představují čím dál tím vyhledávanější alternativu klasických bazénů.

Provoz Swim Spa je energeticky nenáročný a obsluha je velice jednoduchá. Regulovatelný protiproud umožňuje plavání bez ohledu na plavecký styl, voda je průběžně dohřívána a filtrována a díky moderním technologiím je Swim Spa možné ovládat pomocí Wi-Fi nebo si vybrat z několika možností barevného osvětlení.

Kombinace termálního bazénu a vířivky

Swim Spa nabízí také kombinaci vířivky a termálního bazénu. Zatímco si tedy vaše děti budou hrát ve vyhřívaném bazénu, vy si můžete užívat příjemné vodní masáže v připojené vířivce.

SPA Studio s.r.o.

Velice kvalitním dodavatelem Swim Spa v ČR je společnost SPA Studio, s.r.o., jehož showroomy můžete navštívit v Praze, v Ostravě a Mladé Boleslavi. Ve SPA Studiu si můžete vybrat z několika různých tvarů, velikostí i hloubek Swim Spa v kombinaci s vířivkou (Praha). Nechybí ani bazén pro čtyřnohé kamarády.

Odborný tým ze SPA Studia vám velice rád poradí s výběrem Swim Spa na míru vašim požadavkům a potřebám. Proč se omezovat na obyčejný zahradní bazén? Užívejte si plavání i relaxaci po celý rok v některém z modelů Swim Spa, a investujte tak nejen do zábavy, ale i do svého zdraví.