Každá dílna ocení elektrické nářadí

Soukromí řemeslníci, kutilové, ale i různé podnikatelské subjekty využívají ke své práci rozličné druhy nářadí. Vezměte si například klasické elektrické vrtačky – stále po nich existuje velká poptávka, ale zároveň nechybí ani sháňka po stále populárnějších moderních akumulátorových druzích.

Výhody aku vrtaček

Jestliže potřebujete univerzální elektrické nářadí, neváhejte s koupí aku vrtačky. Najdete skvělého pomocníka na šroubování i vrtání děr do dřeva a kovu. Příklepové druhy si snadno poradí se zdivem, dlaždicemi i přírodním kamenem, avšak i s nimi beton provrtáte jen velice pomalu. Při práci mají typický pištivý zvuk. Aku vrtačky umožňují vyšší míru mobility během používání (už žádné zamotávání se do prodlužovacích kabelů) a k výborné manipulaci s nimi dochází díky vylepšením v rozložení těžiště. Seženete staké peciální nástavce, které stačí měnit podle potřeby – jednou se stejným nářadím šroubujete, podruhé řežete a jindy frézujete.

K součástem patří také akumulátor v dobré kvalitě. Doba práce a výkon na jedno nabití jsou ovlivněny kapacitou, napětím a samotnou konstrukcí.

Tip na výkonného pomocníka

Aku vrtačka s příklepem dává na výběr ze dvou rychlostí. Využijete ji pro vrtání, šroubování a příklepové vrtání. Přibližně 20ti minutové nabíjení umožňuje lithium-ionový akumulátor s mikroprocesorovou technologií. Stroj společně s akumulátorem jsou chráněny elektronicky proti přetížení. K obsaženým funkcím patří kroutící moment nastavitelný v šestnácti stupních, stejnosměrný kompaktní motor se čtyřmi póly nebo LED světlo s dosvitem.

Veškeré druhy, nejen elektrického nářadí, seženete na Jadal.cz, kde nabízejí nízké ceny a rychlou expedici objednávek. Jistě oceníte kamennou prodejnu, přes stovku výdejních míst v Česku a na Slovensku. Nechybí záruka až na tři roky a pozáruční servisové služby.