Kvalitní sazenice na zahrádky

Právě odstartovala hlavní zahrádkářská sezóna, a tak je nejvyšší čas si obstarat kvalitní sazenice zeleniny, bylinek a květin, abyste se mohli brzy těšit z úrody a krásy vypěstovaných rostlin. 

Sazenice zeleniny prodej

Sazenice rajčat a paprik za výhodné ceny

Sazenice zeleniny prodej byl právě odstartován a vy si můžete pořídit druhy určené k rychlení do skleníku či fóliovníku. Sazenice rajčat prodej zahrnují také nabídku oblíbené odrůdy Tornádo. Vyrostou vám pevné kulovité tvary odolné proti praskání. Nesmíte však zapomenout na vyrovnaný vláhový režim. Vybírejte si také certifikované sadbové brambory, které se nabízejí v několika odrůdách –  velmi rané (Viviana, Impala), rané (Marabel, Dali), na uskladnění (Milva, Fabiola, Bernina). Sazenice paprik, rajčat, bylinek a květin se předpěstovávají ve skleníku v Hrušovanech nad Jevišovkou na jižní Moravě. Můžete si je nechat poslat domů, nebo zajít do kamenné prodejny v Hustopečích.

Z bylinek se pěstují máta, meduňka, bazalka, rozmarýn, oregano, majoránka a libeček. Vaše zahrádky, truhlíky a jiné nádoby osázejte maceškami, muškáty a petúniemi. 

Prodej zeleniny a sazenic

JUHAS DP s.r.o. je rodinný zemědělský podnik s provozovnou a se skladem v Hrušovanech nad Jevišovkou. Firma se především zaměřuje na pěstování brambor, a to velice raných odrůd i brambor k uskladnění. Rovněž se pěstují obiloviny, cibule, slunečnice pro ptactvo a různá sezónní zelenina. Za zmínku stojí spolupráce s regionálními pěstiteli, od kterých se berou výpěstky a rozšiřuje se tak nabízený sortiment. Zákazníci mohou navštívit kamenné obchody, ale lze zvolit i rozvoz až domů podle vybraných lokalit v dané dny. Na www.juhas-dp.cz se lze podívat na přesné rozvozy pro Brno, Vyškov, Znojmo a okolí. Zelenina a jiný sortiment se prodávají podle aktuálního ročního období. Během jara si dále obstaráte komplexní hnojiva pro zahradu, postřiky k ošetření rostlin, krmné směsi a obiloviny.