Zahradní architektura rukama profesionálů

Dvacet let zkušeností – tyto úctyhodné roky si budovala firma Zahrady Topol své renomé a dnes se řadí mezi profesionály s působností a projekty realizovanými zejména v okolí Východních Čech, Hradce Králové a Pardubic. Toužíte také po dokonalé zahradě? Svěřte se do rukou zahradních architektů a nechejte si navrhnout svou zahradu snů. Bez ohledu na to, zda jste milovníky vzrostlých stromů, obdivujete barevné keře či se trápíte se špatnou zeminou, odborníci najdou řešení i pro vaši zahradu.

zahrady na klíč

Projektem spolupráce nekončí

Velmi oblíbené a žádané jsou zahrady na klíč. Jedná se o službu, kdy jsou návrhy a realizace zahrady na základě domluvy s majitelem opatřeny cenovou nabídkou a závazným potvrzením pro realizaci. Poté se tým zkušených zahradních architektů pouští do práce. Zajistí pro vás kvalitní rostliny, keře, stromy i doplňky, kameny, ozdobnou kůru či samotnou trávu. K realizaci náleží samozřejmě též případné úpravy terénu a opatření proti prorůstající trávě. Zkušení zahradníci vám poradí, do jakých míst zvolit jaké rostliny a reagují také na individuální potřeby. Chcete bezúdržbovou zahradu nebo se řadíte mezi vášnivé zahrádkáře a stříhání, pletí a okopávání záhonů je vaším způsobem, jak odpočívat? Architekti navrhnou jakoukoliv variantu řešení a to nejlepší na konec – může vyrůst u vás na zahradě již za několik málo dní!

Nezapomeňte na pravidelnou údržbu

Pokud si na zastřihávání a případné úpravy zeleně netroufáte, nevadí. Údržba zahrady rukama zahradníků je tou nejlepší a nejbezpečnější cestou, jak si zajistit stále zdravě vyhlížející zahradu. Zajistí pro vás sezónní práce, úpravy i případné stříhání a roubování. Firma se specializuje též třeba na travní koberce, střešní zahrady a stejně tak suché zídky. V jejich portfoliu naleznete pozitivní recenze z řad soukromých zákazníků a rovněž též firem. Zakázky realizují v neposlední řadě pro obce a města, a to úpravou parků a budování zeleně.