Prádlové bavlněné šňůry jsou velkým pomocníkem při sušení prádla

Praní špinavého prádla patří v domácnostech většinou ke každodenním činnostem. Moderní doba přinesla praktické elektrospotřebiče, takže nikdo již nemusí prát na valše a pak prádlo vyvařovat. Jediné, co zůstalo stejné, jsou prádlové šňůry. Jaká je jejich nabídka?

Prádlové šňůry

Prádlové šňůry

Přestože se pro sušení prádla velmi často využívá elektrická sušička, ještě stále se prádlo suší také pověšené na prádlové šňůře a nechá se venku povlávat na slunci. Pro tento účel je nutné mít k dispozici pevné prádlové šňůry. Na trhu jsou k dostání z umělé hmoty, ale není nad tradiční přírodní materiál, a to bavlnu. Šňůry a motouzy z ní jsou odolné a vydrží i poměrně velké zatížení i nepříznivé povětrnostní podmínky. Co se technologie výroby týká, vyrábějí se buď pletením, nebo splétáním.

Motouzy, lana a provazy

V domácnostech, v kancelářích, skladech, zásilkových obchodech, archivech a dalších provozech se používají také motouzy. S jejich pomocí zabalíte balíček, který chcete poslat poštou, svážete staré noviny určené do sběru, ale také je můžete použít pro výrobu třeba síťované tašky. Na webových stránkách Delana.cz si můžete vybrat z bohaté nabídky a barevného provedení. Motouzy se vyrábějí v různé gramáži stejně jako lana a provazy. Ty nacházejí uplatnění v řadě oblastí. Určitě znáte autolana, horolezecká lana nebo třeba zajímavé provazové rohože.

Švihadla pro zlepšení kondice

Pohyb je důležitou součástí života. Nemusíte chodit zrovna do fitness centra. Výbornou jednoduchou pomůckou jsou také švihadla. V internetovém obchodě Delana.cz si můžete vybrat z jeho nabídky – jsou vyrobená z bavlny s dřevěnou rukojetí. Díky švihadlu si zlepšíte fyzičku, posílíte srdce i spálíte přebytečné kalorie. V žádném případě se nejedná o cvičením pomůcku určenou jen pro děti. Směle si s ním zacvičí i dospělí.