Párty stany a jejich rozměry. Jaké možnosti dnes máme

kokiskashop.cz
kokiskashop.cz

Snad každý z nás chce, aby měl při své konané venkovní akci dobré počasí. Pokud mu ale příroda nepřeje, je vhodné jít cestou, kterou mu nabídne zahradní stan.

Ten může ochránit nejenom před deštěm, ale třeba i sluncem, nebo větrem. A jelikož na našem trhu můžeme najít party stan v celé řadě různých velikostních variant, pojďme se společně podívat na konkrétní možnosti.

Začínáme od těch nejmenších

Ty zaručeně najdou uplatnění hlavně na našich soukromých zahradách, při akcích s rodinou, nebo pouze s několika přáteli. Ideálním příkladem takové varianty je párty stan 3×3 metry. Nabídne tak dostatečný prostor pro hosty a zároveň nijak výrazně nezabere prostoru právě na vaší zahradě.

Kdo si chce navíc usnadnit stavbu, tedy samotnou montáž, nabízí se nůžkový stan 3×3 metry. Skvělá volba, jak mít zázemí připraveno doslova za pár jednotlivých minut.

I větší varianty přijdou na zahradu vhod

Stejně tak můžeme vsadit i na větší varianty, které jsou taktéž určeny primárně na naše zahrady, pokud plánujeme pozvat více hostů. Příkladem může být nůžkový stan 3×6, který lze získat také ve dvou hlavních provedeních, a to jak v tom klasickém, tak v tom nůžkovém – tedy nůžkový stan 3×6 metrů.

Ten už může nabídnout zastřešenou plochu o velikosti velice dobrých 18 metrů čtverečných, což je skvělá volba i pro společnost, která přesahuje deset lidí. A každý z nich samozřejmě bude mít dostatek prostoru.

Velký party stan, zdroj: kokiskashop.cz
Velký party stan, zdroj: kokiskashop.cz

Ty největší varianty přijdou vhod na veřejných akcích

Pokud už zahrada není tím místem, kde mají být párty stany použité, ale jejich praktičnost je třeba využívat i na venkovních veřejných akcích – festivaly a jiné události, je třeba tomu přizpůsobit i velikost. Samozřejmě díky své konstrukci není problém využít zahradní párty stan menších rozměrů a ty postupně umisťovat těsně vedle sebe.

Mnohem jednodušší volbou je ale pořídit jednu velkou variantu. Skvělým příkladem je párty stan 4×8 metrů, který už nabídne plochu přes 30 čtverečných metrů. Na ni není problémem umístit třeba stoly, ale stejně tak ochránit před počasím i desítky hostů. A v případě těch největších akcí stačí několik takových velikostních modelů a zázemí je plně připraveno.

Sortiment pro ty nejnáročnější

A pokud si myslíte, že touto velikostí aktuální nabídka na našem trhu končí, opak je pravdou. Že je prodej párty stanů na vzestupu dokazuje i fakt, že jsou používány třeba i jako provizorní prodejní místa, nebo třeba i jako přenosné zázemí různých firem – ideálně na veletrhu. Stejně tak je využijí i největší kulturní a hudební festivaly.

Řeč je totiž o variantách, kdy máme možnost zakoupit velikosti 6,5 x 9 metrů, 6 x 8 metrů, 5 x 10 metrů, 6×10 metrů, nebo tu největší možnost, a to konkrétně 6 x 12 metrů. Pro náročné využití nejlepší možná volba.