Zahradní jezírka na okrasu i ke koupání

projekt zahrady

Zdá se vám vaše zahrada poněkud smutná a bez pořádného života? Probuďte ji díky jezírku, které můžete mít nejen na okrasu, ale také na koupání. Zpříjemněte si odpočinek na místě, kde se cítíte skvěle. 

Nevšední zážitky u jezírka

Mít na zahradě jezírko pro vás znamená, že si budete užívat unikátní atmosféry. Moderní zahradní jezírka jsou doplněna o tekoucí vodu, vodopády, o zvukové a optické efekty. Okrasnou variantu jezírka s rostlinami obklopují mokřiny, ale hlavně celkově zapadá do okolního prostředí. A co říkáte na příjemné osvěžení? Jezírka Jihlava lze realizovat také ke koupání. Jedná se o přírodní vodní plochu s porostem, kde se myslí na vytvoření vstupu do vody. Hodí se jak ke krátkému osvěžení v parném létě, tak ke koupání v čisté přírodní vodě. Čištění vody je vyřešeno díky speciálně zvoleným rostlinám. Můžete si vybrat různé rozměry jezírek, firma vám vše vymyslí a vytvoří na míru, aby vše odpovídalo vašim představám. Později si jen užívejte pohodlného posezení na lavičce a koukejte, jak se ve vodě daří rostlinám a rybám. 

Komplexní služby pro realizaci zahrad

Zahradnické práce Jihlava zahrnují i další služby, například úpravy sadu, údržbu zeleně, střešní zahrady, parky a veřejnou zeleň. Na webových stránkách firmy Arboservis www.arboservis.eu se seznámíte se všemi aktuálními nabídkami. Návrhy, projekty zahrady a následné realizace provedou profesionálové s mnoha zkušenostmi. Nechybí novinky, nápady, ale i schopnost se přizpůsobit vašim představám. Již došlo k realizování stovek zahrad po celé republice. Vždy se začíná návrhem, pokračuje se terénními úpravami, výsadbou zeleně a potom se pečuje jak o zeleň, tak o trávníky. Nezáleží na tom, jestli máte k dispozici malou nebo velkou plochu, žádná rozloha nedělá problémy. Jistě oceníte osobní přístup a precizní provedení, aby všechny sazeničky, keře a stromy rostly bez potíží.