Bezpečná trampolína z Nového Zélandu

Trampolína už dávno neplatí za nezbytné sportovní náčiní pro profesionální atlety, ale stává se zcela běžným herním prvkem pro děti každého věku. Její využití je tak široké a různorodé, že překvapí i dospělé, kteří se též rádi proskáčou zpět do dětských let. Jestliže zvažujete koupi této moderní hry, nezapomínejte na maximální kvalitu zpracování a stabilitu, jež nabízí pouze vysoce jakostní výrobky. Jedním takovým je rovněž sortiment z novozélandské dílny, kde se spojil cit pro design se zkušenostmi samotných rodičů a vznikl nový, neotřelý a vždy bezpečný model trampolíny.

Investice do zajištění nejmenších

Patří-li vaše dítko mezi dobrodružné povahy a zkouší rádo něco nového, určitě jej láká pocit beztíže na trampolíně. Na trhu je k dostání zcela unikátní trampolína převratné technologie zpracování a použití certifikovaných materiálů. Na první pohled sice tento model vypadá jako všechny ostatní, při důkladném prohlédnutí však zjistíte, že je navržena s ohledem na komfort tak, aniž by došlo k jakémukoliv omezení či snížení požitku ze skákání. Tato trampolína již totiž dávno není tvořena pružinami, nýbrž velmi pevnými a odolnými laminátovými pruty. Stejně tak je změněna pozice rámu, aby nepřekážel a zároveň poskytl stoprocentní stabilitu.

Vybírejte trampolínu s ochrannou sítí

Častým bezpečnostním prvkem bývá stejně tak síť natažená po celém obvodu konstrukce do výšky přesahující až metr. Sítě jsou dostupné pro všechny varianty, tudíž pořídíte vhodnou síť ke kulaté i oválné trampolíně. Díky fixaci sítě je zajištěna ochrana proti vypadnutí dítěte a případné uzavření brání i čtyřnohým členům domácnosti k nechtěným návštěvám v době vaší nepřítomnosti. Kromě toho je okraj trampolíny vybaven měkkou podložkou absorbující energii. V neposlední řadě budete příjemně překvapeni atraktivní cenou, jež se nijak neliší od běžně dostupných trampolín, i když zabezpečení a použití špičkových materiálů škatulkuje novozélandské trampolíny do mnohem propracovanějšího a lepšího sortimentu her pro děti.