Při výběru podlahových mycích strojů vsázejte na německou kvalitu

Skvělé pomocníky při úklidu větší podlahové plochy představují speciální zařízení, která jsou obecně známé pod názvem podlahové mycí stroje. Pokud jste majitelem velkého prostoru nebo firma disponující například velkou výstavní halou, určitě tyto přístroje využijete. Ideálními pomocníky pro vás mohou být i v případě, že jste se rozhodli založit firmu nabízející úklidové služby.

Přemýšlíte-li tedy nad jejich pořízením,obraťte se na profesionální společnost nabízející produkty od renomovaných značek. Do kvality se vám v tomto přírodě rozhodně vyplatí investovat.

Podlahové mycí stroje Hakomatic

Hakomatic jsou podlahové mycí stroje, které vyrábí společnost Hako. Jedná se o německého výrobce, který na trhu působí již od roku 1950 a vyznačuje se bohatými zkušenostmi v oblasti produktů určených na čištění podlahy. Vy si tyto přístroje můžete zakoupit prostřednictvím společnosti Unikot Group, která představuje předního dodavatele této značky. Výrobky firmy Hako se vyznačují především svou vysokou kvalitou, kterou dokáží ocenit všichni profesionálové z daného oboru.

Na výběr máte z mnoha typů přístrojů

Hakomatic – mycí stroje využijete pro precizní mytí veškerých tvrdých povrchů. Jedná se o přístroje, které mají mohutnou a pevnou konstrukci a vynikají tou nejmodernější technikou. Jednoduše se ovládají a jejich údržba také rozhodně není nic složitého.

Nabízí se v několika variantách. Možná vám postačí pouze ručně vedené stroje, na větší plochy však využijete stroje se sedící obsluhou. V obou případech máte možnost ještě dalšího výběru podle velikosti a různých funkcí.

Nechte si při výběru ideálního stroje pro vaše účely poradit od odborníků, kteří ihned dokáží odhadnout, jaký stroj právě vy potřebujete. Společnost Unikont Group navíc zaručuje perfektní servis a je vám k dispozici 24 hodin denně.