Kvalitní regály pro firemní i soukromé účely

Přehledné uskladnění se vyžaduje v mnoha místnostech v domácnosti i ve firmách. Kvalitní regálové systémy pomohou srovnat důležité věci, součástky, nástroje a další kousky podle vašich představ. 

Regály pro maximální využití prostoru

Nikdo nevlastní nafukovací prostory, proto je vždy ideální najít řešení pro maximální využití prostoru, který je k dispozici. Kovové regály a regálové systémy uskladní bezpečně vaše zboží, přičemž zohlední využívaný prostor. Kdykoliv můžete požadovat rozšíření o přídavné police a moduly. Stabilní regály slouží k podnikatelským a soukromým účelům. Naskládáte na ně bedny a krabice se zbožím, nářadí, kosmetiku, saponáty a mnoho dalšího sortimentu.

Skvělý policový regál od Majster Regál dobře zapadne do garáže, kanceláře, sklepa, do bytového interiéru. V nabídce objevíte šroubové, bezšroubové, bezšroubové s HDF policí nebo profesionální modely.

Jednoduché skládání regálů

Je dobré vědět, že si pořídíte regály, které k vám budou opravdu pasovat. Ani sestavení vám nezabere moc času, protože montáž je velice jednoduchá. U bezšroubových regálů počítejte se zasouvacím skládacím systémem, kdy se do sebe jednotlivé části zasunou díky speciálním profilům a rivetům. Potíže se složením nečiní ani šroubované druhy.

Velký výběr je určitě plusem, každý najde v sortimentu vyhovující rozměry a provedení. Nechybí nadčasový design, aby police vypadaly dobře doma i v pracovním prostředí. V rozsáhlém katalogu objevíte modely univerzální a přizpůsobitelné každé velikosti a nosnosti. Pro lepší orientaci jsou regály rozděleny do několika kategorií na základě umístění do konkrétního prostoru. Pro profesionální použití seženete kovové regály s kapacitou až tisíc kilogramů na jednu polici, kancelářské do 250 kg na poličku. Jistě vás potěší rychlé dodání, když si nakoupíte v internetovém obchodě. Stačí několik hodin a můžete se pustit do skládání.