Díky kvalitním komponentům si smontujete zábradlí sami

Potřebujete renovovat stávající zábradlí, uvažujete o tom, jak nejlépe a nejefektivněji postavit posuvnou nebo křídlovou bránu? Můžete si sami sestavit i nerezové zábradlí bez cizí pomoci. Chcete-li ho mít precizně vyrobené a moderní, aby se stalo okrasou vašeho pozemku, můžete použít komponenty s lankovou, prutovou i skleněnou výplní, které zároveň plní svou praktickou funkci.

profil

Nerez profily jako základní komponenty zábradlí nabízejí různé tvary, například nerezové trubky, čtvercové a obdélníkové profily, nerezové čtyřhrany i ploché tyče. Existuje celá řada nerezových profilů, takže záleží jen na vašich preferencích, vkusu a možnostech, který druh si zvolíte.

Trubky a jekly se využívají nejvíce

Nejvíce se využívají trubky a jekly z nerezových materiálů. Z nerezových trubek se dají stavět ploty, zábrany i mříže a nabízejí se v různých délkách a průměrech. Nerezové jekly také mají různou tloušťku a mohou být vyrobeny z různých materiálů. Použití kvalitního kovaného materiálu zajistí dlouhou životnost, vysokou odolnost a zároveň se vyznačuje poměrně nízkou hmotností.

Jekly nacházejí své uplatnění jak v interiéru, tak v exteriéru a mají široké spektrum použití. Někteří lidé je využívají při výrobě stolů nebo jiného nábytku. Stejně dobře ale poslouží i pro stavbu zábradlí.

Pokud jste dostatečně zruční a rádi si věci vyrábíte sami, vybírejte v každém případě profesionálního dodavatele komponentů. Jen tak si zajistíte kvalitní výsledek.

Můžete se spolehnout na Itálii

Italské značky jsou v mnoha případech zárukou kvality, a to bez ohledu na to, o jaké odvětví se jedná. Stejně tak je tomu i ve stavebnictví a průmyslu. Například italský výrobce Nice a Key nabízí kompletní příslušenství pro vrata a pohony vrat, a to jak pro domácnosti, tak i pro průmysl.

Firma Kovoinox nabízí značkové komponenty právě těchto firem.