Skvělá příležitost: kupte si levné bazény do země

shutterstock.com
shutterstock.com

Nákup bazénů je dnes poměrně často diskutovanou tematikou. Není se čemu divit, jelikož užívat si sluníčka příjemných dní u vody doma je něco, na co se mnozí z nás těší fakticky po celý rok. Zcela jistě stojí za to, pořídit si některý z bazénů na vlastní zahradu právě teď, jelikož se na mnohé modely vztahují velmi příjemné slevy. Úplně optimální záležitostí jsou především zapuštěné bazény poskytující maximální komfort a skvělý design. Ostatně podívejme se na jejich koupi podrobněji.

Možnosti nákupu bazénů do země

Kvalitní zapuštěný bazén lze dnes koupit v celé řadě variant. Asi nejčastěji sou volené laminátové modely. Ty se vyznačují zejména vysokou odolností a možností nechat si zkonstruovat celý bazén přímo na míru tak, aby padl do exteriéru vaší zahrady.

Nejoblíbenější jsou především ovály, nicméně často si zájemci objednávají i kruhové bazény anebo nebo klasické čtverce. Tvarově se ale může jednat i o nepravidelně vzhlížející bazény.

Zajímavou možnost nabízejí i klasické betonové bazény, které jsou pouze opláštěny gumovým potahem. Tato varianta se nejčastěji uplatňuje u již stávajících bazénů potřebujících pouze renovaci.

Ušetřete na zapuštěném bazénu

Pokud chcete sehnat opravdu levné bazény do země, pak není problém. Nejvýhodnější je zejména nákup celého bazénového setu včetně příslušenství. Díky takovéto koupi budete schopni ušetřit poměrně hodně peněz. K bazénu dostanete jako bonus například filtrace, Sommery, anebo schůdky či jiná příslušenství.

Koupací sezónu si můžete výrazně prodloužit, pokud se rozhodnete bazén zastřešit a nebo využít ohřev vody

Zapomenout nemůžeme zejména na bazénovou chemii, bez které se provoz žádného z modelů neobejde. Největší možnosti slev a akcí nabízí prodej bazénů na internetu. Právě v eshopu si budete moci pohodlně prohlédnout konkrétní typy bazénů a pak si vybrat takový, který vám bude maximálně vyhovovat.