Moderní terasové systémy Twinson

woodlife.cz
woodlife.cz

Volný prostor v bezprostřední blízkosti rodinného domu je výtečné využít jako odpočinkovou zónu a jakýsi nenásilný přechod na zahradu. Nejlepším řešením je vytvoření terasy. K její výstavbě se dají použít moderní terasové systémy Twinson.

Systém nejen pro venkovní terasy

Terasové systémy Twinson jsou vhodné zejména pro vytvoření podlahy terasy. Jde o materiály, které vynikají mimořádnou odolností vůči vnějším klimatickým podmínkám. Právě z tohoto důvodu se hodí pro nejrůznější venkovní stavby, a to nejen zmiňované terasy. V klidu s nimi můžete vydláždit přístupové cesty na zahradu, perfektně působí také například jako obložení kolem venkovního bazénu.

Dřevoplastový materiál

Jde o dřevoplastové terasy, které mají minimální nároky na údržbu. Jejich povrch je zpracován tak, aby jej nepoškodila voda. Z poloviny jsou systémy Twinson tvořeny výběrovým borovicovým dřevem, druhou polovinu pak tvoří PVC. Desky jsou oboustranné, což ještě zvyšuje možnosti jejich využití. Výhodou je i fakt, že se dají bez problémů použít i na nezpevněné povrchy.

Vysoká nosnost a odolnost

Díky své vysoké odolnosti mají velkou nosnost. Dřevoplastové terasy z tohoto materiálu tak unesou i hmotnost venkovního nábytku – židlí, stolků a dalšího vybavení, které se využívá u domovních teras. Ani po letech přitom nedochází k jejich štěpení či kroucení, zůstávají po celou dobu v původním vzhled, přičemž není třeba žádné zvláštní péče.

Špičkové terasové systémy Twinson zakoupíte u společnosti WOOD-LIFE CZ s.r.o. Více informací o tomto typu materiálu a jednotlivých produktových řadách najdete na webových stránkách woodlife.cz.

Chcete-li mít u domu pěknou terasu, která vám vydrží po mnoho let, pak vytvořte její podlahu z terasového systému Twinson, který má perfektní vzhled a je i z mnoha dalších hledisek pro venkovní terasy jako stvořený.

2 komentáře u „Moderní terasové systémy Twinson

  • 7.7.2014 (6.43)
    Permalink

    Uzasna vec, nekrouti se, jde z nic teplo, navic skvele vypada, neklouze a ryhle schne. doporucuju vsem. kdyz vezmete v uvahu ze je to navic recyklovatelny material a ze tim udelate neco i pro ekologii, po druhe bych uz nevahala. ;)

  • 16.7.2014 (18.03)
    Permalink

    Ahoj, já bych do toho teda nešla. Kamarádka si to dala na terasu a v létě se po tom prostě nedá chodit jinak než běhat. Děsně ale jako fakt děsně to pálí do nohou,jako nápad dobrej, ale nedomyšlenej bych řekla

Komentáře nejsou povoleny.