Znáte fotopasti vybavené SIM kartou?

Fotopast symbolizuje malé zařízení, které vám pomůže odhalit zloděje i vandaly. Stačí ji jen umístit na vhodné místo například v blízkosti vaší chaty a následně již jen čekat na snímky.

Princip fungování

A na čem je vlastně fotopast založena? Na základě jakéhokoliv pohybu, který fotopast zaznamená, vytvoří snímek nebo velmi kvalitní video. Ty následně ukládá na SD kartu. A pokud si pořídíte GSM fotopast s odesíláním, dojde poté k odeslání snímku nebo videa prostřednictvím e-mailu nebo přímo na váš mobilní telefon.

Díky tomu budete mít přehled o tom, kde se co šustlo. Pokud máte podezření na vandalismus nebo se obáváte zlodějů, můžete jednoduše odhalit, kdo stojí za takovým negativním chováním. Fotopast se doporučuje umístit tam, kde nebude případnému škůdci bít do očí. Raději si dejte na umístění záležet.

Fotopast se SIM kartou

Již jsme si prozradili, jak taková fotopast funguje. Její nespornou výhodou přitom je, že nemusíte s fotopastí fyzicky manipulovat, abyste získali snímky z vložené SD karty. Stačí jen mít po ruce mobilní telefon a snímky si můžete prohlížet tímto způsoben. Díky tomu můžete takovou fotopast umístit i na ta opravdu nedostupná místa.

Uvažujete o koupi GSM fotopasti s odesíláním? Prohlédněte si je a získejte k nim vhodnou SIM kartu zdarma. Na e-shopu fotopastí ji obdržíte nejvýhodněji a snímky vám bude odesílat po dobu šesti měsíců. Po této době ji jen stačí znovu předplatit.

Více informací najdete na www.eshop-fotopasti.cz.