Jak připravit perfektní zahradní oslavu?

Když chcete uspořádat velkou oslavu a nechcete hosty zvát přímo k vám domů, protože moc dobře víte, že to nedopadá dobře, jděte na to jinak. Pokud máte zahradu, přesuňte oslavu sem a máte vyhráno. Nemusíte se bát nepříznivého počasí, stačí si půjčit kvalitní výbavu. Co budete potřebovat a jak si poradit s programem?

Variabilní stany nabízí velkorysý prostor

Zázemí pro každý typ oslavy pomohou vytvořit zahradní párty stany. Existují klasické nůžkové stany, které se hodí pro každou oslavu, nebo trubkové stany, které jsou lepší volbou pro slavnostnější příležitosti, jako jsou svatby apod. Oba typy si půjčíte u AZrent. Výhodou nůžkových je, že se dají napojovat, takže snadno vytvoříte jakýkoliv prostor. AZrent půjčuje stany v rozměrech 3 × 3 nebo 3 × 6 metrů, které mají bočnice a střechu, nabízí efektní ochranu před větrem i deštěm. Kdy si půjčíte i ohřívač, bude vám krásně teplo.

zahradní stan

Bez grilu to není ono

Žádná zahradní oslava se neobejde bez grilu. Zapomeňte na to, že vytáhnete ten váš malý. Když budete mít 10 a více hostů, jeho kapacita prostě stačit nebude. AZrent funguje i jako půjčovna grilů. Nabízí klasický velký gril na dřevěné uhlí, gril s pečícím kamenem a nabízí také pronájem grilů na sele (jeho kapacita je na sele do 40 kg nebo 3 kýty). Abyste neměli starosti, objednejte si i mytí grilu.

půjčovna grilů

Nuda nemá šanci!

Vždy je lepší, když si najdete chvilku času a pro hosty připravíte i zábavný program. Není nic horšího, než když se hosté na oslavě nudí. Jak na to? Pokud máte notebook a mikrofon, připravte soutěž v karaoke. K tomu ještě soutěž o nejlepšího tanečníka a bude o zábavu postaráno. Víte, že vaši hosté jsou akční? Bude je bavit pantomima a kreslení obrázků na dané téma. Zapomenout nesmíte ani na dobré pití. Určitě potěší welcome drink. Hned několik zajímavých receptů najdete v tomto článku.