Sezóna staveb a rekonstrukcí začíná

Konečně je pryč otravné zimní počasí a teplé sluneční paprsky umožňují práci na zahradě a doma. Jaro je ideálním časem pro zahájení dokončovacích prací, přestaveb i nových staveb a celkových úprav pozemku. Čekají i na vás letos stavební úpravy? Pak nezapomeňte na včasné objednání kontejneru na odpad a zajistit odvoz nechtěného odpadu nebo naopak dovoz potřebných materiálů pro stavbu. Našli jsme pro vás společnost zabývající se dovážkou i odvozem v rámci Prahy nejen v rámci stavby.

Bez kontejneru se neobejdete

Rekonstrukci i samotnou stavbu doprovází obrovské množství odpadu, jenž zejména ve městě nemůžete jen tak nasypat do popelnic. Starý nábytek, použité materiály a obaly je nutné likvidovat správně, a proto využijte služeb firem, které vám přistaví prázdný kontejner a po jeho zaplnění okamžitě odvezou a nechtěný odpad zlikvidují. Všechny tyto společnosti musí disponovat platným oprávněním k nakládání s odpadem a garantují vám, že s ním bude naloženo přesně dle předpisů a norem. K jeho svozu jsou využívána kontejnerová vozidla, která jezdí v rámci Prahy. Odvoz suti či dovoz písku, štěrku a betonu tak nebude žádný problém!

Kontejner vám může být přistaven již hodinu a půl po obdržení objednávky. Tento pružný servis ocení zejména drobní podnikatelé a soukromé osoby potýkající se s rekonstrukcí bytů v hlavním městě. Individuální služby jsou rovněž určeny velkým stavebním společnostem. Nemusíte se obávat, že by nebylo možné přistavit kontejner do prostorově omezených míst. K takovým účelům perfektně poslouží speciální choníkový kontejner široký pouze 1,2 metru.

Odpad ze zahrady

Neustále roste zájem o služby spojené se svozem odpadu ze zahrad. Chcete mít také krásně uklizený sad či park? Pak neváhejte využít služeb likvidace zahradního odpadu, jenž je nakládán ručně, popřípadě strojním nakladačem. V neposlední řadě vám pražští odborníci zařídí dovoz písku, štěrku i ozdobného kačírku pro zvelebení vaší zahrady anebo nové zeminy.