Nůžkové stany – ideální řešení pro malé zahrádky

Bohužel ne každý si může dovolit obrovskou zahradu s dostatkem místa pro pořádání oslav nebo letních grilovacích akcí. Ani majitelé bytových prostor anebo chatiček nedisponují velkým místem, kde by se mohli sejít s přáteli či rodinou a užít si venkovní události hezky na čerstvém vzduchu.

Patříte-li ale mezi ty šťastnější a místečko na své zahrádce najdete, nenechte se omezovat počasím. Pokud nechcete sledovat předpovědi počasí nebo mít v pohotovosti všechny dostupné deštníky, chraňte se nejen před deštěm, ale i ostrým sluníčkem chytrým párty stanem!

Neobyčejný (párty) stan

Zahradní stany slibují široké využití nejen v létě. Jsou jasnou volbou pro zahradní oslavy, narozeninové akce anebo tolik oblíbené a vyhledávané svatby pod širým nebem. Zahradní párty stany mají tu výhodu, že se dají jednoduše složit, demontovat, a když správně zvolíte velikost, dokáží pojmout nejen všechno osazenstvo, ale také vybavení, příslušenství či nábytek. Díky tomu může být vaše svatba ochráněna před deštěm, pod stanem si můžete dát první políbení, zatančit novomanželský tanec nebo si užít pořádný raut s grilováním. Je to jednoduché.

Bydlíte-li v hustě osídlené ulici a vaši sousedé na vás vidí ze všech stran, využijte doplňkového sortimentu a pořiďte si například boční stěny s průhlednými panely nebo barevné bočnice, díky nimž získáte maximální soukromí za minimální cenu a úsilí. Kromě jiného pořídíte výhodně také doplňky, například barevné osvětlení, které udělá z každé zahradní oslavy a posezení nevšední zážitek. Stan si můžete vybrat podle svých představ – není problém najít tu správnou velikost či barvu, která doplní celkový vzhled vaší výbavy na oslavu.

Bavte se na čerstvém vzduchu

Zahradní párty stany se skvěle hodí na menší zahrady, kde sice zaberou místo, ale ihned po akci je lze přece zase složit a jednoduše uschovat třeba v garáži nebo skladu. Konečně přestanete sledovat předpověď počasí a budete připraveni na náhlý déšť i extrémně horké počasí. Prohlédněte si i zahradní altánky a rozhodněte se, co se bude na vaší zahradě vyjímat nejlépe.