Zbavte se virózy v sauně

Mít doma vlastní saunu se stává módní záležitostí, ale není to jen současný trend, proč si ji pořizovat. V sauně si totiž můžete vyléčit spoustu různých zdravotních problémů, od alergií, přes astma a svalové potíže až po psychické napětí.

vědro do sauny

Proč je oblíbená finská sauna

I v malém bytě můžete mít vlastní finskou saunu, protože je vyrábí už od malých rozměrů. Výhodou je, že tento suchý typ můžete kombinovat s párou, stačí si pořídit vědro a naběračku do sauny. V pravidelných intervalech pak poléváte rozpálená kamínka vodou, do níž můžete přidat i vůně do sauny a regenerace dýchacích cest bude ještě účinnější.

Pravidelné saunování podporuje imunitu

Nemusíte si ji hned pořizovat, pomůže vám i když budete pravidelně navštěvovat některou v okolí. Stačí jen správný kilt nebo župan do sauny a další saunové doplňky a boj s viry může začít. Pravidelné saunování a následné otužování totiž upevňuje imunitní systém a váš organismus odolá i chřipkové epidemii. Zvlášť parní lázeň zvlhčuje dýchací cesty, navíc i pročistí pokožku a odplaví toxiny. Regeneraci pokožky umocní peeling do sauny, který uvolní odumřelé buňky povrchové vrstvy kůže. Tu následně odstraníte kartáčem, tím pokožku prokrvíte a vaše pleť bude jako nová. Pocením odplavíte toxické látky z těla.  

Kde vybrat saunové doplňky

Vše, co by se vám mohlo hodit: sauna kilt, utěrka a kartáč do sauny a další potřeby, který vám pobyt zpříjemní, najdete na stránkách sauna.cz. Tento internetový obchod nabízí vše, co je se saunováním spojeno. Najdete tu kompletní řešení do bytu i provozovny, včetně kamen, infrazářičů či osvětlení do sauny, dekorace, teploměry, odpařovače, textil i aroma do sauny, prostě všechny ty nezbytné drobnosti.

Tento e-shop je vhodný nejen pro ty, kdo jsou pouhými návštěvníky těchto zařízení, ale hlavně pro ty, kdo se rozhodují pro vlastní saunu doma nebo na zahradě. Můžete si vybrat jednu z typizovaných saunových stavebnic nebo realizaci přímo vám na míru.