Jaký typ pergoly poskytne nejlepší vlastnosti a vydrží vám dlouhá desetiletí?

Pořádný přístřešek na zahradu je naprostým základem spokojeného odpočinku, ať už je jaro, léto, podzim, či zima. V dnešní době existuje celá řada možností i nejrůznějších vychytávek, díky nimž si dopřejete spoustu benefitů. Jaká varianta vychází nejlépe v poměru ceny a výkonu?

m1-2048x1536

Elegantní hliník

Nezáleží na tom, zdali zrovna plánujete výstavbu zimní zahrady, klasické pergoly, nebo spíše řešíte přístřešky na auta, hliník je jasnou volbou. Důvodem je jeho vynikající odolnost, která si hravě poradí i s nejsilnějšími živly a jakoukoliv mechanickou zátěží. Určitě nezapomeňte ani na desítky let bezúdržbové životnosti, a tak nebudete muset vůbec nic řešit, opravovat ani natírat.

Zajímavou oblastí jsou již zmíněné vychytávky, na jejichž základě si užijete pořádnou dávku pohodlí. Příkladem jsou služby společnosti pergoly Brno. Proč zrovna tito profesionálové? Jejich řešení lze totiž zakotvit přímo do domu a plně jej přizpůsobit vašim specifickým požadavkům.

Moderní technologie

Zároveň si můžete zvolit bioklimatickou lamelovou variantu, jež vytváří stín podle polohy slunce, tudíž si dopřejete ideální podmínky v jakoukoliv denní dobu. Dobrým nápadem je i posuvné zasklení, obvodové stínění a osvětlení v podobě LED žárovek. Daná kombinace doplňků uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Vždy však záleží na vašich přáních a možnostech. Nepodceňte ani samotný vzhled.

V současné době probíhá výrazná slevová akce, kdy dosáhnete snížení cen až o 40 %, přičemž oceníte i montážní práce zdarma. Stačí navštívit internetové stránky pod vloženými odkazy, prohlédnout si možnosti a jednotlivé fotografie, použít uvedené kontaktní údaje a domluvit si datum realizace. Pokud si pospíšíte, stihnete si užívat nového přístřešku už na jaře.

Foto: www.lk-pergoly.cz