Sháníte fotopast? Máme pro vás 5 tipů

Fotopasti představují neodmyslitelnou součást života myslivců. Kromě milovníků přírody však její funkce ocení i lidé, kteří hledají zařízení pro ostrahu jejich majetku. A jelikož fotopasti vycházejí cenově mnohem lépe než propracované kamerové systémy, jedná se mnohdy o skvělou volbu.

Fotopast, která vám pořízené snímky rovnou zašle

Prvním modelem hodným pozornosti je FOXcam SG880MK-18mHD. Toto zařízení vyniká vysokou kvalitou snímků, které je schopné po pořízení zaslat e-mailem nebo na mobil. Rozlišení těchto fotografií je přitom 1024×720 bodů. V kombinaci s jednoduchým nastavením fotopasti se model právem řadí mezi velmi oblíbené.

Jaká je nejlepší fotopast na trhu?

Jako další vám představíme model ScoutGuard MG984G-30mHD, který by se dal označit za vůbec nejlepší fotopast na trhu. Pochlubit se může například podporou 4G LTE sítí, díky čemuž dokáže posílat fotografie i videa ve vynikající kvalitě. Skvělou kvalitou se přitom pyšní denní i noční záběry.

Nebo zvolte model bez odesílání

Pokud od fotopasti nevyžadujete zasílání snímků na e-mail nebo mobil, sáhněte po modelu bez odesílání. Vybrat si můžete například fotopast FOXcam RANGER, která zaujme především skvělým poměrem mezi cenou a výkonem.

K nejvýkonnějším fotopastem bez odesílání patří model ScoutGuard SG562-12mHD. Má silný noční přísvit a co se týče finanční stránky věci, vejdete se do 2500 Kč.

Posledním modelem je nejprodávanější fotopast roku 2017 a 2018 – ScoutGuard SG520 PRO. Má všechny důležité funkce, aby dokázala uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. Spolu s fotopastí FOXcam RANGER se navíc jedná o nejmenší model na trhu. Jednoduše se ovládá a má perfektní čistotu obrazu.

Další informace o těchto fotopastech najdete na www.eshop-fotopasti.cz, kde si uvedené modely můžete i objednat.