Celoroční soukromé wellness na vaší terase? Jde to rychleji, než si myslíte

Stojíte uprostřed vaší terasy a zjišťujete, že jí něco podstatného chybí. Něco, co by zároveň přispělo k pohodlí a příjemnějšímu životu. Po namáhavém dni byste totiž přivítali stres uvolňující masáž kdykoliv během roku bez ohledu na to, jestli zrovna je venku léto, nebo zima. Přesně toto vám může splnit královna mezi venkovními vířivka – Softub.

vířivé bazényPříjemná masáž uvolní vaše tělo

Abyste si odpočinuli od denního stresu a starostí, nemusíte nutně chodit k masérovi, který by vám uvolnil ztuhlé svaly. Výborně fungují také mobilní vířivky, které si můžete pořídit domů a mít tak své soukromé wellness stále přichystáno k použití. Díky podvodním masážním tryskám vířivky umějí nastartovat ozdravný proces v tělo a vy se budete cítit jako znovu zrození.  

Luxusní mobilní vířivky na vaši terasu

Jestliže jste se doposud o venkovní vířivky vůbec nezajímali, pak je pro vás tato americká značka, známá už od roku 1986, novým pojmem. Pojďme si ji více představit. Softub vyniká díky použitému materiálu – PolyBond pěně – hned třemi typickými vlastnostmi. Její měkká a velmi příjemná konstrukce promasíruje opravdu každé tělo bez ohledu na jeho výšku nebo typ postavy.

Mobilní vířivka Softub vyniká nízkou hmotností. Díky tomu se s ní velice lehce manipuluje a její instalace na místě působení je snadná. A do třetice – vířivka Softub má nízké provozní náklady, které vám vrátí vyšší vstupní investici při koupi vířivky. Její měsíční provoz vychází na 300 Kč. Takže můžeme o ní říci, že je ekologická, protože si nečiní velké nároky na energii.

Tichý chod, elegantní vzhled

Vaši sousedé z vedlejší terasy si ani nevšimnou, že nějakou vířivku vůbec vlastníte. Softub má opravdu velmi tichý chod. Hlasitější možná bude váš hovor, až budete ve víru masážních trysek relaxovat. Kromě toho mobilní vířivka dobře vypadá, její elegantní vzhled je nezaměnitelný a bude ozdobou vaší terasy.