Sauny na míru – unikátní v každém ohledu

Slyšeli jste o výhodách moderní sauny na míru? Rádi byste ji do svého domu nebo na zahradu? Jaké výhody nabízejí?

Sauny na míruSauny na míru jsou vhodné především tam, kde není možné postavit klasickou saunu, ať už jde o saunu finskou, domácí, venkovní, veřejnou nebo kombinovanou. Atypickou saunu na klíč pak lze umístit téměř do všech druhů prostor, jak veřejných tak soukromých nebo komerčních, dovnitř nemovitosti i jako samostatnou dřevostavbu na zahradu či za dům na dvorek. A jaké výhody vlastní sauna nabízí? Především se můžete saunovat doslova kdykoliv během dne i noci a nemusíte se ohlížet na ostatní. Nastavíte si vlastní teplotu i vlhkost podle uvážení a regenerovat se, jak dlouho chcete.

Zdravotní důvody

Jaké jsou zdravotní důvody pro pořízení sauny na míru? Pravidelné saunování má za důsledek silnější uvolňování endorfinu do mozku. Jedná se o tzv. hormon štěstí, který zvyšuje subjektivní pocit štěstí, zlepšuje náladu a tlumí deprese a další bolesti. Také se díky tomu rychleji uvolníte od stresu. Co se týče fyzických důsledků saunování, zlepší se vám termoregulace organismu, začnou se vyplavovat toxiny z těla a lépe se také prokrvují orgány, pokožka a končetiny.

Kvalitní dřevo i servis

Sauny na míru značky Saunaproject jsou vyráběny z kvalitního ručně zpracovávaného dřeva. Jaké druhy dřeva používáme? Rozhodně nejoblíbenější dřevinou je cedr, který je typický svou aromatickou vůní. Dále máme skandinávský smrk, kanadskou borovici Hemlock, osiku a olši. Všechna tyto dřeva lze také velmi dobře kombinovat, jak mezi sebou tak s dalšími saunovými doplňky. Můžeme tak navrhovat opravdu originální sauny na míru každému zákazníkovi. Součástí nabídky značky Saunaproject je také zákaznický servis, který vám bude nablízku pro případ nečekané poruchy.

Originální sauny na klíč

Sauny na míru jsou vhodné do starších domů, kde není na první pohled vhodný prostor pro umístění sauny, i do moderních novostaveb jako zcela originální kus vybavení domácnosti s unikátním designem a estetickou hodnotou. Sauny na klíč lze postavit uvnitř nemovitosti i jako venkovní sauny na dvorek či zahradu. Tady se mohou stát uklidňujícím romantickým zákoutím uprostřed zeleně nebo na okraji okrasného jezírka.

Výhradně ruční výroba

Naše sauny vyrábíme kompletně v České republice a vždy jen klasickou ruční výrobou. Dostane se nám tak do ruky opravdu každý kousek dřeva a dalších součástí, které jsou pro stavbu sauny potřeba. A stejní pracovníci, kteří saunu připravují, ji pak zpravidla instalují u zákazníka na místě. Máme tak pod přímou kontrolou celou výrobu a doručení zákazníkovi a můžeme mu tak garantovat naprostou spolehlivost a dlouhou životnost.

Zaujaly vás přednosti moderní sauny na míru? Jaké další možnosti nabízejí? Je vhodná do vaší nemovitosti? Chcete vědět víc? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a navrhneme saunu přesně podle vašich přání.