Přivítejte babí léto s novou zahradní výbavou

I když to vypadá, že léto už definitivně skončilo, můžeme se ještě těšit na babí léto a příjemné teploty, které přímo vybízí k posezení venku a slunění. Určitě si ještě letos stihnete obléct tričko s krátkým rukávem a s přáteli grilovat oblíbené steaky. Rozhodně ale potřebujete komfortní zahradní nábytek, díky němuž budou poslední okamžiky na zahradě maximálně příjemné.

Polohovací nábytek nabízí řadu funkcí

U žádné rodinného domu či chaty nesmí chybět lavice nebo zahradní polohovací křeslo v neotřelém designu. Letos frčí venkovský Provence styl kombinující romantické prvky s venkovskou klasikou. Bílá, šedá a oprýskaná barva působí velmi vkusně a zároveň se hodí též ke starším domům. Moderní novostavby ale vyžadují odlišný styl. Robustní, odolná konstrukce a široké polstrování slibují úžasné chvíle na zahradě. Takový nábytek najde uplatnění rovněž v zimních zahradách a prosklených lodžiích, kde můžete relaxovat a užívat si četby oblíbené knihy.

Jaký materiál je top?

Jestliže patříte spíše mezi milovníky lenošení, pořiďte si zahradní lehátka polohovací, kde si sami nastavíte polohu opěradla a budete si moci číst, popíjet kávu nebo se oddávat siestě. Detailně promyšlená lehátka nabízí více funkčních vlastností, jako je například sklon trupu konstrukce či nožní části. Zahradní nábytek vždy vybírejte jako set zahrnující všechny potřebné kousky i židle a dostatečně velký stůl. Kousek přírody budete mít na blízku, zvolíte-li dřevěné modely, naopak plastové židle, zahradní polohovací křeslo a též stůl nevyžadují náročnou péči a naopak vám učarují snadnou údržbou. Kovové zahradní lehátka polohovací jsou lehká, skladná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Stylové provedení vás neomrzí a naopak podtrhne váš osobitý vkus. Vybavte svou zahradu, pergolu, balkon i terasu komfortním nábytkem a uvidíte, že každá chvilka na zahradě bude ještě příjemnější!