Zahrádkářské travní směsi a ostatní zahrádkářské potřeby od zavedené firmy

Zatímco milovníci zimních radovánek si vrchovatě užívají zejména běžkování, zahrádkáři už netrpělivě vyhlížejí jaro. Zima je pro ně příliš dlouhá a svým způsobem nudná. Jediné, co nabízí, je odpočinek od fyzické práce na zahradě. Už máte rozmyšlené, jaké travní směsi letos použijete?

květnaté louky

Květnaté louky do vaší zahrady

Někteří majitelé rodinných domků až úzkostlivě dbají na to, aby byl ten jejich trávník opravdu nakrátko střižený. Každý týden ho alespoň dvakrát přejedou sekačkou. Než se k tomu dostanou, musejí mu dodat potřebné živiny a zbavit případného plevele. Ke slovu se však v dnešní době hlásí také louky s lučními květinami, jež bývají kromě potěchy oka určené také pro motýly a ostatní hmyz jako krmivo. Kdo má dostatek prostoru na své zahradě, může ho osít vhodným výběrem květin. 

Dnes už není problém zakoupit semena květnatých luk podle jednotlivých barev, a přizpůsobit je tak okolí. Třeba červená louka se hodí spíše do uzavřených zahrad, jež jsou izolované, aby se do nich nedostaly květy jiných barev. V nabídce firmy RYHOS je toho daleko více. Líbila by se vám spíše louka určená pro včely, nebo chcete bylinkovou louku? 

Pohodlné nakupování na internetu

Internetový prodej je v současné době koronavirové pandemie jedinou možností, jak travní semena zakoupit. Specializovaný e-shop s webovými stránkami www.ryhos.cz nabízí celou řadu nejen směsí trávy a lučních květin. Vedle tohoto sortimentu prodává i substráty, hnojiva, zahradnické nářadí a potřeby včetně mulčů, textilií nebo chovatelských potřeb. A to není vše. 

V nabídce jsou také zahradní jezírka a bazény. V jednom internetovém obchodě tak můžete zakoupit potřeby pro vybavení celé vaší zahrady a nechat si je poslat až k vám domů. Pohodlné nakupování na internetu je moderní a bezpečné, když si vyberete solidní a ověřenou firmu.