Polštáře a přikrývky nejen do ložnice

Podzim je tu! Proto máte nejvyšší čas zkrášlit svůj domov zimními dekoracemi, ozdobami a samozřejmě kvalitním textilem. Ať už sháníte hřejivou deku s potiskem sobů, dekorační polštářky či přikrývku pro komfortní spánek, máme pro vás několik tipů! Originální vzory, barvy a provedení letos nesmí chybět ani u vás doma. Vstříc aktuálním trendům mohou jít i nejmenší, pro něž je připravena pestrá nabídka detailních potisků oblíbených postaviček a zvířat.

Povlak na polštářek
Povlak na polštářek

Ideální polštář pro oporu krční páteře

Možná víte, že v posteli strávíme téměř třetinu života, jenže už málokdo tuší, že více než polovinu z nás trápí bolavá záda a časté buzení. To je dáno zejména špatně zvolenými lůžkovinami. Matrace je základ, ovšem neméně důležitý je výběr polštáře a přikrývky. Lehce vzdušnými a zároveň hřejivými vlastnostmi vás překvapí moderní podušky s výplní z dutého vlákna, jež přispívá ke zdravému spánku. Trpíte-li bolestmi krční páteře, pak vyzkoušejte nerušený spánek na anatomicky tvarovaném polštáři. Ten je jasnou volbou pro milovníky tvrdších podložek či jedince trpící bolestmi. Speciální výplň dokonale uleví a okopíruje vaše křivky. Polštáře 70 × 90 nesmí chybět v žádné ložnici, stejně jako menší rozměry plnící především ozdobnou funkci.

Anatomický polštář
Anatomický polštář

Povlaky na polštáře 40 × 40

Sáhnete-li po vzdušných lůžkovinách podle ročního období, budete vždy usínat pod hřejivou peřinou. S přicházející zimou je potřeba myslet na povlečení s termoizolačními vlastnostmi. V chladných dnech oceníte povlaky na polštáře z mikroflanelu, popřípadě bavlny. U mikroflanelu vám odpadnou starosti s žehlením či sušením, bavlna vás zase překvapí tvarovou a barevnou stálostí i po vícero praních. Na polštáře 70 × 90 seženete jednobarevné potahy i potisky oblíbených měst, design geometrických vzorů a též tematicky orientovaný styl. Do posledního detailu sladíte svůj domov díky malých záhlavníkům hodícím se třeba do dětského pokoje nebo jako ozdoba na gauč. Povlak na polštářek 40 × 40 vám učaruje obrovským výběrem barev, vzhledů i provedení. Na své si přijdou fanoušci venkovského stylu, romantiky, zvířecích potisků i elegantní klasiky.