Kvalitní garážová vrata koupíte jednoduše

zdroj: shutterstock.com
zdroj: shutterstock.com

Nákup kvalitních garážových vrat nemusí být nijak náročný za předpokladu, že zamíříte ke spolehlivému prodejci. Výbornou volbou je společnost Univers Tech s.r.o., která má ve svém nabídkovém portfoliu velké množství různých varianta garážových vrat.

Tato společnost již na trhu působí 25 let a jedná se o významného hráče na trhu s tímto sortimentem. Ročně prodá více než 1000 garážových vrat. Spolehnout se můžete na kvalitu, vysokou odolnost a v neposlední řadě na zcela neotřelý a vzhledný design.

Sekční vrata Univers do domácnosti

Základ nabídky společnosti Univers Tech tvoří garážová vrata sekční. Volit je lze v různých dekorech a barvách. Co se týká samotného provedení, velmi oblíbený je především hladký povrch. Moc hezky vpadají ale i varta s rýhami nebo kazetami na jednotlivých sekcích. Barevných provedení je neomezené množství.

Chcete-li ušetřit peníze, stojí za to vybrat si z některého z 6 základních odstínů, jež jsou započteny v pořizovací ceně vrat. U ostatních si zájemci připlatí ještě 9 % z celkové ceny a doba dodání bude prodloužena o týden.

Rolovací vrata pro menší prostory

Výbornou volbou jsou i rolovací vrata, která zabírají mnohem menší množství prostoru a není tak nutné mít pod stropem spousty místa. Rolovací varta jsou také k dispozici v mnohých dekorech a barevných provedeních.

Stejně jako sekční modely vám tento typ vrat namontují odborníci přímo u vás doma do vámi stanovených stavebních otvorů. Klidně se přitom může jednat i o velká varta do dvojgaráže anebo jiné atypické druhy.

Kvalitní průmyslová vrata

Vynikající jsou i kvalitní průmyslová vrata Praha. Společnost Univers Tech je nabízí v několika modelech. Jmenovat bychom měli neprůhledná průmyslová vrata nebo ta, která jsou vybavena plastovými tabulkami, jež jsou průhledné. Vybírat si lze i typ, který disponuje menšími průchozími dvířky přímo v těle vrat.